Çağatay Ulusoy'un skandalları ne zaman bitecek?

Best model seçildikten sonra çok hızlı bir şekilde zirveye yükseldi Çağatay Ulusoy. Yakışıklılığının dışında efendi, güleryüzlü ve içten kişiliğiyle de milyonların kalbine taht kurdu. "Adını Feriha Koydum"da Hazal Kaya ile uyumu onu zirveye oturtdu.

Özel Haber

O dönem yaptığımız röportajda "Bu başarını ne ye bağlıyorsun" diye sorduğumuştum o da "Bu daha benim ilk işim bundan sonraki işlerimde de başarılı olursam o zaman kendime başarılı diyebilirim" demişti. Ben de "Vay be! Helal olsun hemen şöhretin büyüsüne kapılmamış. Ayakları yere sağlam basıyor, nerede olduğunu biliyor. İleride çok büyük bir oyuncu olabilir" diyerek bir öngörüde bulunmuştum.

Ama şimdi görüyorum ki yanılmışım. Ya değişmez dediğimiz Çağatay Ulusoy'u şöhret değiştirdi. Ya da Çağatay bize yalan söyledi. Ayakları yere sağlam basan, sürekli işleriyle gündemde olmak isteyen o çocuk gitti. Yerine sürekli skandallarıyla manşet olan biri geldi.

Önce Berrak Tüzünataç'la geçtiğimiz yaz şezlongta yakalandı. Türkiye'nin gündemi değişti, herkes bu olayı konuştu. Tam bu olay duruldu her şey normale döndü derken bu kez uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındı. Ama Çağatay'ın ilk başta gösterdiği o sağlam karakterli duruşu sayesinde hayranları ona güvendi bu olayı görmezden geldi.

Şimdi ise güzel ve iddialı bir işe başlayacak Çağatay Ulusoy. Hem de kendisi gibi genç ve başarılı bir partnerle. Tüm fanlar büyük bir merakla Serenay ve Çağatay çiftinden haber bekliyor. Bize sürekli mail atıyorlar "ne olur bu diziyi yazın" diye. Ama yazılan haberlere bakın "Çağatay havuz partisinde."

Olacak şey değil! Biz yeni işiyle ilgili güzel haberler beklerken yine skandal bir haber geliyor.

Çok sevdiğim ve başarılı olmasını yürekten istediğim Çağatay Ulusoy'un böyle haberlerini görünce inanın üzülüyorum. Onun temiz ve düzgün biri olduğuna yürekten inanıyorum. Ama bu haberlerin de onu lekelediğini düşünüyorum. Bu sebeple beni yanlış anlamamasını umarak bu satırları kaleme almak ve onu bir nebze uyarmak istedim. Eğer ilerde çok büyük yerlere gelmek istiyorsa bu tür skandallardan uzak durması gerekli. Sokakta yürümesi bile haber olabilecekken bu şekilde gündeme gelmesi büyük hüsran. Umarım başını iki elinin arasına alır "ben ne yapıyorum" diye düşünür ve bir an önce toplarlanır. Yoksa bir Kenan İmirzalıoğlu bir Kıvanç Tatlıtuğ olması zor gözüküyor. Bu şekilde ancak Tolga Karel olabilir.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: