'Çakallarla Dans 2' filminin galasında öne çıkanlar!

Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu'nun başrolünü paylaştığı, yönetmenliğini Murat Şeker'in yaptığı 'Çakallarla Dans 2' filminin galası geçtiğimiz gecce TİM Show Center'da yapıldı..

Özel Haber

'Çakallarla Dans 2' filminin galasında öne çıkanlar! Şevket Çoruh'un 'Arka Sokaklar' dizisinden rol arkadaşları Zafer Ergin, Alp Korkmaz ve Özgür Ozan da galaya katılanlar arasındaydı. "Bu oyuncu kadrosundan kötü film çıkmaz. Eminiz 'Çakallarla Dans 2' filmi de çok güzel olmuştur" diyerek söz başlayan Zafer Ergin, 'Arka Sokaklar' dizisinin de 7 senedir zirvede olduğunu ve bu ekibin bu sorumlulukla hareket ederek, daha dikkatli ve iyi çalıştıklarını söyledi. Arka Sokaklar'ın Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan ise "Dizimiz dönem dizisi olarak yola başladı ama şu an polisiye olarak devam ediyor. 7 yıl çok uzun bir süre ama zirvede olan bir dizi de bitirilmez" dedi.

Arka Sokaklar ekibinin yanı sıra, Şevket Çoruh'un sevgilisi Pamela Spence, Merve Sevi, Atilla Saral, rahmetli Barış Manço'nun oğlu Batuhan Manço, Bülent Serttaş, Baha, Feridun Düzağaç, Metin Uca, Ahmet Saraçoğlu, Burçin Abdullah ve filmin oyuncularından Timur Acar, İlker Ayrık, Şevket Çoruh, Didem Balçın, Kenan Ece ve Altan Gördüm de galaya katılanlar arasındaydı. Filmin başrol oyuncusu Murat Akkoyunlu ve Ceyhun Yılmaz'ı ise galada göremedim. Filmde başrolde rol alıp da galaya gelmemek bana biraz tuhaf geliyor açıkçası..

Filme gelecek olursak; hatırlarsanız Çakallarla Dans'ın ilk filminde oyuncular hapse giriyordu. Bu film onun devamı niteliğinde hapishanede yaşananlar ile başlıyor ve belalı ekip hapishaneden şartlı tahliye ediliyor. İlk filmde çakallık peşinde olan kahramanlarımız bu filmde ise dürüst olmaya çalışıyorlar. Bence iki filmi ayıran en önemli nokta buydu. İlk filmde çakallık ve kötülükler gün yüzüne çıkarılmışken bu filmde dürüst olmanın zorlukları ve bir kere damgalanan insanların hayata tutunmalarının ne kadar zorlaştığı esprili bir dille anlatılmış.

Cuma günü vizyona girecek olan filmi izlemeniz açısından çok da anlatmak istemiyorum ama İlker Ayrık ile Didem Balçın'ın karşılıklı sahneleriyle Murat Akkoyunlu'nun oynadığı eczane sahnesinde çok güleceğinizin garantisini verebilirim.. Bu sahnelerin internete düştükten sonra paylaşım rekorları kıracağından da eminim..

Bence 'Çakallarla Dans 2' gülmek isteyenlerin muhakkak izlemesi gereken bir film olmuş ve süprizi ilk ben söylemiş olayım filmin 3. serisi de çekiliyormuş..

magazin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: