Celal ile Ceren'in galasında neler yaşandı?

Şahan Göbakar'ın yeni filmi "Celal ile Ceren"in galası dün akşam Kanyon'da yapıldı. Galaya çok yoğun ilgi vardı. Herkes akın etmişti. Hülya Avşar siyah bir elbiseyle katılmıştı gecceye. Demet Akalın, Işın Karaca ve Yeşim Salkım ise eşlerini alıp gelmişti. Muhteşem Yüzyıl'ın Yahya Efendi'si Hamdi Alkan da kızıyla geldi.

Özel Haber


BKM Mutfak oyucuları yine bir aradaydılar. Şahin Irmak ve Bülent Emrah Parlak galaya birlikte geldi. Büşra Pekin de sonradan gelerek onların arasına katıldı.. Bu isimlerin dışında Burcu Esmersoy, Yeşim Ceren Bozoğlu, Ece Erken, Keremcem, Gönül Yazar ve daha bir çok ünlü isim de galadaydı.

Fakat bu kadar ünlünün arasından galanın en şıkları kesinlikle Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola'ydı. Şahan Gökbakar smokiniyle Ezgi Mola da siyah düz elbisiyle çok şık duruyorlardı.


Şahan Gökbakar galadan önce basın mensuplarına yaptığı açıklamada "Gerçekten sizlerle bir çok film galasında buluştuk. Bunlar Recep İvedik filmleriydi. Ama bu yapımcılığını yaptığım ilk filmim ve benim için çok önemli. İnşallah umduğum gibi bir sonuç alacağım diye düşünüyorum. Hasılat olarak hiç sayı söylemedim fakat her film hak ettiği kadar hasılat yapıyor. Umarım biz de hakkımızı alırız" dedi

Ayrıca Şahan, Ezgi Mola'nın da en iyi kadın komedyenler arasında olduğunu onunla çalışmaktan çok mutlu olduğunu da sözlerine ekledi..


Filme gelecek olursak Cem Yılmaz'ın sinemalardaki gösterisini de izledim ama son zamanlarda en çok bu filme güldüm. Müthiş bir film olmuş. Recep İvedik filmlerinden çok uzak ve bence çok daha iyi olmuş. Harika bir filmdi. Şahan Gökbakar filmden önce çok heyecanlıydı. Filmi Ezgi Mola, Demet Akalın, Hakan Altun ve Hülya Avşar'la birlikte izledi. Herhalde filmin sonunda kopan alkış tufanıyla da heyecanı dinmiştir. Bütün salon ayakta alkışladı Şahan'ı. O da herkese tek tek teşekkür etti.

Bunlarda ilginizi çekebilir: