"Çilek Kokusu" TV8'e mi transfer oluyor?

Son zamanlarda piyasada konuşulan en büyük dedikodu bu. Hali hazırda Star TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Demet Özdemir ile Yusuf Çim'in yer aldığı dizinin hem oyuncuları hem de yapımcısı Faruk Turgut, Twitter hesaplarından Çilek Kokusu'nun 23. bölümünde final yapacağını açıkladı. Fakat piyasada bambaşka bir haber konuşuluyor.

Özel Haber


İddiaya göre Acun Ilıcalı, Star TV'den ayrılacağı kesinleşen Çilek Kokusu'nu TV8'de yayınlamak için harekete geçmiş ve Faruk Turgut'la görüşmelere başlamış. Anlaşmaya varmaları durumunda Çilek Kokusu yeni bölümleri ile TV8'de devam edecekmiş. Biliyorsunuz bu köşede sizlere emin olmadığım hiçbir şeyi yazmamaya özen gösteriyorum ama dün dizi sektöründe çalışan bir kaç arkadaştan bu haberi duyunca yazmadan edemedim. Bu iddialar doğru mu, yalnış mı bekleyip göreceğiz.


ENGİN AKYÜREK YİNE GÖNÜLLERİ FETHETTİ!


"Kara Para Aşk" dizisinde Engin Akyürek ile birlikte rol alan Alper Türedi'nin "Bir Dileğim Var" projesini sanırım duymayan kalmadı. Lösemi çocukların dileklerini gerçekleştiren "Bir Dileğim Var"ı en başından beri destekleyerek fırsat buldukça bu köşede yazmaya özen gösterdim. Daha evvel Engin Akyürek'in de projeyi desteklediğini ve bu proje için hazırlanan tanıtım filminde rol aldığını da GECCE.com'da yazmıştık.


Lösemi çocukların dileklerini gerçekleştirmek için her zaman desteğini esirgemeyen Engin Akyürek bu kez de bu projeye destek veren hayranlarıyla bir araya geldi. Başarılı oyuncu onlarla sohbet etti, çay içti ve hayranlarının hazırladığı kurabiyelerden, pastalardan yedi. Mutevazı tavırlarıyla her zaman gönüllere taht kuran Engin Akyürek yine müthiş bir işe imza attı. Ayrıca Akyürek'e "Bir Dileğim Var" projesine verdiği destekten dolayı plaket verildi.


İŞTE O BULUŞMADAN KARELER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: