Damla Sönmez, "alkollü araç kullandı" haberlerine ne dedi?

Cumartesi günleri Kanal D ekranlarında yayınlanan "Güllerin Savaşı" dizisinde Gülru karakterini canlandıran Damla Sönmez hem oyunculuğu hem de güzelliği ile bir süredir herkesin dilinde. Bugüne kadar hakkında pek fazla olumsuz haber okumadığımız güzel oyuncu ile ilgili bugün "Alkollü araç kullandı" haberleri yapıldı.

Özel Haber

Bu haber aynı şekilde bir kaç gazetede birden yayınlanınca açıkçası ben doğru olduğuna inanmıştım.. Fakat Damla Sönmez'in attığı bir tweet'le durumun ciddiyetinin farkına vardım. Damla alttığı tweette alkollü araç kullanmadığını söylüyordu.


Hal böyle olunca doğru habercilik yapmak ve kulaktan duyma bilgileri okuyucularımızla paylaşamamak adına konuyu Damla Sönmez'le görüştüm. Kendisine de söz verdiğim gibi açıklamasını noktasına virgülüne dokumadan yayınlıyorum..

İşte Damla Sönmez'in açıklamaları;

"O partide alkol almadım. Gülerek cevap verdiğim söylenen; "Çevirmeye yakalanırsanız ne olacak" sorusu zaten hiç sorulmadı. . Ne trafiği, ne kendimi, ne yanımdaki meslektaşımı tehlikeye atacak bir harekette bulunacak değilim. Hepimizin ailesi var. Düşüncesizce, haber değeri(!) yaratmaya çalışmak habercilik değildir."

MED YAPIM'IN GECCESİNDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN..

Bunlarda ilginizi çekebilir: