DEMET AKALIN: BEN ZORLAMA SEKSİ DEĞİLİM!

Özel Haber

Demet Akalın’ın yeni albümünün çıkış parçası olan “Aşk”ın görücüye çıkmasının ardından geçtiğimiz gün albümün kapak fotoğrafları da basına dağıtıldı..


Açıkçası fotoğrafları ilk gördüğüm an çok beğenmiş ve bunu Demet’e de söylemiştim. Ama daha sonra bir arkadaşımın uyarısı ile fotoğrafların Sibel Can’ın yeni albümü için çektirdiği bir fotoğrafa çok benzediğini fark ettim..


Biraz araştırdım Sibel Can’ın o elbisesini Nur Yerlitaş dikmiş, Demet Akalın’ın ki ise Selim Baklacı imzasını taşıyor..


Hiçbir zaman kimseyi taklit etmeyen ve tarzıyla her zaman çok konuşulmayı başaran Demet Akalın’ın bu benzerlik hakkında ne söyleceğini merak ettim doğrusu. Ve sordum..

Demet Akalın da samimiyetle cevapladı sorularımı.

İşte Demet Akalın’ın kıyafet eleştirilerine cevabı:

Yok artık. İmaj Nihat Odabaşı’na ait. Bir ay önce diktirip, prova çekimi bile yaptı. Elbiseyi Selim Baklacı dikti. Konseptin aşk olmasından ötürü Nihat, kırmızı ve uçuşan bir şey istedi. Allah aşkına o elbiseyle ne alakası var. Ben zorlama seksi değilim. Lütfen böyle şeyler şarkımın önüne geçmesin..

Demet Akalın'ın "Aşk" şarkısını dinlemek için:
magazin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: