DEMET AKALIN'IN HAYATINDA KİM VAR?

Özel Haber

Demet Akalın'ın adı Önder Bekensir'den ayrılmasının ardından gazetelerde her gün başka biriyle anılır oldu. Bugün gazetenin birinde "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinin tecavüzcülerinden Buğra Gülsoy'la yazılmış diğer bir gazetede de Galatasaray'ın kalecisi Ufuk Ceylan'la yazılmış. Hatta futbolcunun yediği hatalı goller de Demet Akalın'a bağlanmış.

Demet Akalın'ın bir süre önce de adı yine 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinin oyuncularından Engin Akyürek'le anılmıştı. Hikayeye göre Demet Akalın, Engin Akyürek'e ulaşmak için Buğra Gülsoy'la arkadaş olmuş. Buğra Gülsoy da bu arkadaşlığı yanlış anlayarak Demet Akalın'a aşık olmuş. Tuhaf cidden!

Bu haberleri okuduktan sonra açıkcası hangisine inanacağımı şaşırdım. Demet Akalın'ın hayatın da kim var? Buğra Gülsoy mu, Engin Akyürek mi yoksa Ufuk Ceylan mı?

Konuyu sormak için Demet Akalın'ın basın danışmanını aradım. "Yahu neler oluyor iki gazete aynı gün başka başka yazmış. Kim var Demet Akalın'ın hayatında?" diye sordum.

Aldığım cevap ise nedense beni hiç şaşırtmadı.

"Demet Akalın'ın şu an hayatında kimse yok. Yeni albümü çıkıyor Demet Hanım tamamen ona yoğunlaşmış durumda. Bekar ve güzel bir bayan bu takım yakıştırmalar yapılıyor olabilir. Ama bu haberler gerçeği yansıtmıyor"

Bunlarda ilginizi çekebilir: