Survivor'a Demet Akalın etkisi!

Yıl 2014... Survivor'da final heyecanı yaşanıyor. Daha önce tanınmış bir isim olmayan ve Gönüller Takımı'nda yarışan Turabi finalde. Karşısında ise daha önce Burak Özçivit, Sinem Kobal gibi oyuncularla aynı dizilerde rol almış, ayrıca Sıla gibi çok büyük bir sesle düet yapmış, şarkıları dilden dile dolaşan oyuncu ve şarkıcı Gökhan Keser var.

Özel Haber

Eee haliyle finalde kimse Turabi'ye şans tanımıyor. Yapılan yüzleşmede kendi takım arkadaşları Turabi'yi yerden yere vuruyor ve Turabi'yi desteklemediklerini söyleyerek Gökhan Keser'e oy istiyor. Yani neredeyse herkes Gökhan'ı destekliyor.


Gökhan fanları Twitter'da sosyal medyada kampanyalar başlatıyor. Gökhan Keser'in oyuncu ve müzisyen arkadaşları kendi hayranlarından Gökhan Keser'e oy istiyor. Başta Selen Soyder, Tolgahan Sayışman, İsmail Filiz gibi sevilen oyuncular olmak üzere Gökhan için attıkları SMS'lerin görüntülerini sosyal medya hesaplarından paylaşıyor ve "Hadi siz de Gökhan'a oy atın" diye takipçilerine sesleniyor.

Ve haliyle herkes Gökhan'ın açık ara birinci olacağını düşünüyor.

Turabi'nin ise tek ünlü destekçisi Demet Akalın... Turabi daha önce Demet Akalın'ın dansçısıymış. Demet Akalın onu oradan tanıdığını çok iyi efendi bir isim olduğunu söylüyor ve herkese inat Turabi Çamkıran'a oy istiyor..

Sonuç: Survivor 2014 şampiyonu Turabi Çamkıran...

Yıl 2015...

Survivor All Star düzenleniyor... 10 yılın en iyisi seçilecek.. Eski programlardan ses getiren 22 yarışmacı toplanıyor ve çok zorlu geçen 4 ayın sonunda final akşamı gelip çatıyor.. Turabi yarışmalarda gösterdiği başarıdan dolayı SMS'e kalmadan finale adını yazdırıyor. Geri kalan 3 finalist ise SMS oylamasına çıkıyor.

Bir çok kişi SMS'den Hilmi Cem'in çıkacağını düşünüyor. Çünkü Hilmi Cem daha önce şampiyon olmuş ve belli bir hayran kitlesi olan bir isim. Yarışma boyunca da Turabi ile arkadaş olduğu için Turabi fanlarının da Hilmi Cem'e oy atacağı düşünülüyor. Hilmi Cem ile Turabi'nin birlikte finale gitme hayalinin gerçek olacağı düşünülüyor. Fakat SMS'den Merve çıkıyor ve Merve Aydın finalde Turabi'nin rakibi oluyor..

Survivor yarışmacılarından Ahmet Dursun katıldığı bir TV programın olayı söyle anlatıyor:

"Turabi'nin oyları da Hilmi Cem'e kayacağı için Hilmi Cem'in SMS'ten çok yüksek oy alacağını düşünüyorduk. Bu yüzden ünlüler takımı olarak sosyal medyadan çağrı yaptık ve Merve'ye oy istedik. Merve de Hilmi Cem'i eledi. Aynı desteği Turabi'ye karşı da göstereceğiz ve Merve'yi şampiyon yapacağız."

Yani Ahmet Dursun, Merve'ye verdikleri destek ile Merve'nin Turabi ve Hilmi Cem'in oy toplamından daha fazla oy alacağını düşünüyor..


Final akşamı Turabi ve Merve karşı karşıya.. Turabi'nin kaderi aynı. Merve'nin eski takım arkadaşı Gökhan Keser sosyal medyadan Merve'ye oy istiyor. Üstelik yeni bir albüm çıkarmış ve yeni bir diziyle ekranlara gelen bir isim. Yine bir önceki sene olduğu gibi Tolgahan Sayışman da Merve için oy istiyor.

Sonra Demet Akalın çıkıyor ve bir tweet atıyor..

Mersinin gururu aslan kardeşim Turabi için oyları atalım. Sokakların sesi, yine herkese inat bileğinin hakkıyla o koltukta.1890 TURABi okurt


Sonuç: Turabi, Survivor All Star'ın şampiyonu...

Tesadüf mü yoksa Demet Akalın'ın etkisi mi kararı size bırakıyorum...

Bunlarda ilginizi çekebilir: