Dizilerinin ortak noktası!

İlişki Durumu: Karışık yazın en parlak işlerinden biriydi. Yaz boyu reyting sıkıntısı çeken Show TV'yi rahatlattı ve kendisini yeni sezona taşıdı.

Özel Haber

Bu dizinin sezonda işinin çok zor olacağı konuşuluyordu ama İlişki Durumu: Karışık zoru başardı ve sezon dizilerini gerisinde bıraktı. Geçen sezon ekranda fırtınalar estiren Güllerin Savaşı ve Kiraz Mevsimi reytinglerde İlişki Durumu: Karışık'ın gerisinde kaldı. Dizinin yayınlandığı anlarda aslında Twitter'da bir çok kullanıcı Kiraz Mevsimi'nden bahsediyordu ama nedense sosyal medyadaki bu trafik reytinglere yansımadı. Kiraz Mevsimi AB'de 3. Total'de ise 7. olabildi.

Hafta sonu ben de üç dizi arasında gezdim durdum. Özellikle Kiraz Mevsimi'nin nasıl başlayacağını merak ediyordum ama İlişki Durumu: Karışık'ta Berk Oktay'ın başarılı oyunculuğunu görünce takıldım kaldım. Yaptığı tiplemeler, taklitler inanılmaz. Berk Oktay her hafta başka bir kılıkta çıkıyor karşımıza ve hepsini de başarıyla canlandırıyor. Bunca yıldır neden komedi yapmamış anlamak mümkün değil gerçekten.


DİZİLERDE 'MODACI' FURYASI!

Bu üç dizi arasında dolaşırken bir de şunu farkettim; Cumartesi her dizide bir modacı var. Kiraz Mevsimi'nde Özge Gürel'in canlandırdığı Öykü karakteri modacı örneğin. Güllerin Savaşı'nda Gülrü ve Gülfem modacı, İlişki Durumu: Karışık'ta Eda Ece'nin canlandırdığı Elif modacı.

Bonus: Güneşin Kızları'nda Haluk'un eski karısı Sevilay, Kiralık Aşk'ta da Ömer modacı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: