"DUDAK ÜSTÜ ÖPÜŞME" İLK DEĞİL!

Dün nihayet "Fatmagül'ün Suçu Ne" dizisinde beklenen sahne gerçekleşti, fanların gönlü oldu, Fatmagül ve Kerim öpüştü diyorduk ki yanılmışız. Çünkü Kerim, Fatmagül'ü dudağından değil, dudağının üstünden öpmüş.

Özel Haber


magazin

Bugün yapılan yorumlara bakıyorum da izleyiciler oldukça şikayetçi bu durumdan. "Kaç bölümdür bunu bekliyoruz" diyorlar ve kandırıldıklarını düşünüyorlar. Şimdi ben bu noktada konuyu başka bir yere çekmek istiyorum.

Nereye mi?

Sevişme sahneleriyle olay yaratan, bitmesinin üzerinden uzunca bir süre geçmesine rağmen hala unutulamayan efsane dizi Aşk-ı Memnu'ya..

Şimdi "Aşk-ı Memnu'yla Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinin ne ilgisi var" diyebilirsiniz.. "Biri tecavüz olayını ele alan ve sevişme sahnelerinden oldukça uzak duran bir dizi, diğeri ise sevişme sahneleriyle nam yapmış bir dizi. İkisi birbirinden çok farklı, tek benzerlikleri ikisininde başrolünde Beren Saat'in rol alması" diye düşünebilirsiniz..

Tecavüz olayını ele almış ve sosyal içerikli bir dizi olan 'Fatmagül'ün Suçu Ne'de aşırıya kaçan sevişme sahneleri bence de olmamalı, olmasın. Ama şöyle de bir durum var ki Bihter'le Behlül'ün ilk öpüşmesi de aynı bu şekilde olmuştu. Hatırlarsanız Behlül de Bihter'i dudaklarının üstünden öpmüştü. Hatırlamıyorsanız da işte size ben hatırlatıyorum..


magazin

Bunlarda ilginizi çekebilir: