ECE ERKEN'İN PROGRAMI NEDEN YAYINDAN KALDIRILDI?

Özel Haber

Ece Erken'in Fox TV'de yayınlanan "Rengarenk" isimli programı yayından kalktı ama bunun sebebi sanıldığı gibi düşük reytingler değil. Zaten bilindiği üzere kanal Ece Erken'den memnun olduğunu açıklamış ve yayın saatini 23:30'dan daha erken bir saate 22:30'a taşımıştı.

<br/>magazin

Asıl sebep Fox Tv'nin Amerikan Güreşi diye de bilinen "Smackdown " isimli program ile anlaşmış olması. "SmackDown" ile anlaşan kanal mecburen Ece Erken'in yayın saatini değiştimek istemiş ve gecce 1'de yayınlamak istemiş. Fakat Ece geccenin o saatinde konuk bulamayacağını düşünerek bu teklifi kabul etmemiş. Gündüz saatlerini ise "Formatım akşam saatlerine uygun" diyerek reddetmiş. Bu durum karşısında ortak bir noktada buluşamayan kanal yönetimi ve Ece karşılıklı dostluk çerçevesinde anlaşarak sözleşmeyi feshetmiş.

Şimdilerde Ece'nin yeni bir kanalla görüştüğü kulağıma gelen bilgiler arasında. Görüşmeler şu sıralar son aşamaya gelmek üzeremiş. Bir kaç güne kalmaz Ece Erken "Rengarenk" isimli programıyla tekrar ekranlara dönebilir..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: