Engin Akyürek, "Bergüzar Korel" dedi ama...

Engin Akyürek gerçekten ilginç bir oyuncu. Magazincilerin her yerde olduğu bu dönemde işleri dışında pek gündeme gelmeyen, özel hayatıyla magazinden uzak kalmayı başarabilen nadir aktörlerden. Üstelik dünyanın dört bir yanından fanları varken...

Özel Haber

Hayranları ondan haber alabilmek için gerçekten büyük çaba sarf ediyor ve sevdikleri sanatçıdan gelen küçücük bir haberle büyük mutluluk yaşıyor. Engin Akyürek'in geçtiğimiz günlerde söylediği "Önümüzdeki sezon bir dizide rol almak istiyorum" açıklaması da fanları harekete geçirmeye yetti. Akyürek'in sevenleri haberi alır almaz oyuncuya partner arayışını girdi. Cansu Dere ve Neslihan Atagül isimleri ön plana çıkarken bir öneri de Engin Akyürek'ten geldi.


"BERGÜZAR'LA OLURSA ÇOK İYİ OLUR"

Bergüzar Korel’in “Kızlar ve Oğlanlar” oyununu izlemeye giden Akyürek, önümüzdeki sezon için netleşmiş bir işinin olmadığını söylerken mutlaka ekranda olma isteğini de tekrar yeniledi. Bunun üzerine magazin gazetecileri oyuncuya, "Bergüzar Korel'le bir dizide rol almak ister misiniz?" diye sordu. Akyürek de bu soruya, "Bergüzar'la olursa çok iyi olur" cevabını verdi.

"BİR SÜRE SADECE TİYATRO YAPMAK İSTİYORUM"

Engin Akyürek, "Bergüzar'la olursa çok iyi olur" dedi ama bu işin pek de oluru yok gibi. Çünkü yeni bir tiyatro oyununa başlayan Bergüzar Korel üstüne basa basa "Bir süre sadece tiyatro yapmak istiyorum, dizilerde rol almayı düşünmüyorum" diye bir kaç kez söyledi. Dizilerde rol almak istemeyen güzel oyuncuyu, Engin Akyürek bu kararından vazgeçirebilir mi?... Bilemiyorum... Açıkçası pek de ihtimal vermiyorum...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: