Engin Akyürek de "İçerde"

Geçtiğimiz gün Engin Akyürek ile Fahriye Evcen'in canlandırdığı 'Ölene Kadar' dizisine denk geldim. Dizinin 11. bölümü yayındaydı. Engin Akyürek'in canlandırdığı Dağhan'ı bir erkek bir kadın polis sorguya aldı ve ona bir teklifte bulundu.

Özel Haber

Mafyayı bitirmek isteyen polis Dağhan'a bir anlaşma sundu. Anlaşmayı kabul eden Dağhan mafyanın içine sızıp öğrendiği bilgileri polise geçti. Bu olaylar bana "İçerde" dizisini hatırlattı. Orada da Çağatay Ulusoy, mafya içerisine sızmış Sarp adında bir polisi canlandırıyor.

'Sonsuz Aşk' güzeldi ama...


Fahriye Evcen'in rol aldığı diziden rol aldığı filme geçelim. Güzel oyuncu "Sonsuz Aşk"ta Murat Yıldırım ile kamera karşısına geçti. Film iki bölümünde oluşuyor. İlk kısmı Romantik-Komedi, ikinci kısmı ise Dram. Açıkçası ben Romantik-Komedi kısmını başarılı buldum. Özellikle Fahriye Evcen'e bu tarz roller çok yakışıyor. Ama Dram kısmını pek beğendiğimi söyleyemem. Filmin sürprizini bozmak istemem ama ben bir film içerisinde önce ölen bir sonraki sahnede dirilen ve hemen ardından tekrar ölen başka bir karakter gördüğümü hatırlamıyorum.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: