Engin Akyürek hayranları sınırları kaldırdı!

Murat Yıldırım ile Fahriye Evcen'in rol aldığı 'Sonsuz Aşk' filminin galasına gitmiştim. Müthiş bir kalabalık vardı, salonlar tıklım tıklım doluydu. Yanımdaki arkadaşımla birlikte sonunda salonlardan birinde kıyıda köşede bir yer bulduk.

Özel Haber

Yan tarafımızda bir hanımefendi oturuyordu. Kendisine "Bu koltuklar boş mu, oturabilir miyiz?" diye sorduğumuzda bize İngilizce cevap verdi. Önce dalga geçtiğini düşündük ama sonradan anladık ki İspanya'dan gelmiş ve Türkçe bilmiyormuş.

Fakat izlediğimiz film Türkçe'ydi. Hiçbir şey anlamadan sessiz sedasız oturdu, filmi izledi. Merakımıza yenilip Türkçe bilmeden neden Türkçe bir filmin galasına geldiğini sorduğumuzda ise bize şöyle cevap verdi: "Ben Engin Akyürek hayranıyım. İspanya'dan sırf onu görebilirim belki diye kalktım geldim. Galadan sonra da geri döneceğim."


O dönem Engin Akyürek, Fahriye Evcen ile birlikte ATV'de yayınlanan 'Ölene Kadar' dizisinde rol alıyordu. Engin Akyürek'in rol arkadaşının galasına gelebileceğini düşünüp, bir umutla taa İspanya'dan kalkıp İstanbul'a galaya gelmişti. Ne sevgi dimi?

Açıkçası bu olaydan sonra Engin Akyürek'le ilgili haberlere pek şaşırmaz oldum. Mesela geçtiğimiz günlerde, 'Sessizlik' isimli bir kitap çıkaran Engin Akyürek'in Porto Riko'ya geleceğini öğrenen hayranlarının parti verdiği haberlerini okudum. "Engin Akyürek sevgisi sınır tanımadı" başlığıyla haber yapılmıştı. Engin Akyürek hayranları sınırları kaldıralı çok oldu arkadaşlar!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: