Engin Akyürek ile Hatice Şendil nasıl bir ikili olur?

Geçtiğimiz hafta Engin Akyürek ile ortaya atılan dedikoduları kaleme almıştım. O dedikodular arasında Engin Akyürek'in Hatice Şendil ile bir dizide rol alacağı iddiaları da vardı. Ama bu iddialar hem Engin Akyürek'in basın işlerini yürüten şirket hem de Hatice Şendil tarafından yalanladı.

Özel Haber

Bu yazıyı kaleme almamın ardından aşağıdaki gibi bir mail aldım.


"Sevgili Onur bey, bugün tesadüfen açık olan televizyonda gözüme çok tatlı genç bir kız takıldı. Adı Hatice Sendilmiş. Eğer sevgili Engin Akyürek yeni bir projeye baslayacak olursa biz onu bu güzeller güzeli, zarif ve kibar hanimefendiyle görmek isteriz. Çünkü Engin bey gibi bir aktörün yanına yakışacak edep ve kalitede kendisi. Çok muhteşem bir ikili olacakları kesin. Sizden ricamiz sesimizi yapımcilara duyurun. Malum Engin beye nasil ulasacağımızı bilemiyoruz. Lütfen bizi ciddiye alıp bu isteğimizi ilgililere duyurun. Zira Engin Akyürek büyük bir özlem ile bekleniyor. Saygılarımızla..."

***

Bu istek tüm Engin Akyürek hayranlarını kapsar mı yoksa sadece bireysel bir istek mi bilemiyorum. Ama konuyu tartışmaya açmak istedim. Çünkü Engin Akyürek ile Hatice Şendil bana da iyi bir ikili olabilir gibi geldi. Siz ne düşünüyorsunuz?
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: