Engin Akyürek'in gözlerine bakarak ne söylemek isterdiniz?

Engin Akyürek'in doğum günü kutlamasına hayranları erken başladı. 12 Ekim doğumlu olan yakışıklı oyuncunun doğum gününden bir gün önce dünyanın dört bir yanından sosyal medyada örgütlenen Engin Akyürek fanları, Twitter'da "HepMutluOl EnginAkyurek" etiketiyle dünyada TT listesine girdi. Hayranlar duracağa da benzemiyor. Belli ki yine 40 gün 40 gecce kutlama yapacaklar.

Özel Haber

Malum oyuncunun dünyanın her bir yanında hayranları var. "Engin Akyürek Universal Fans Club" üzerinden haberleşen hayranlar her yıl sevdikleri oyuncu için çok değerli sürprizler hazırlıyorlar. Dergi çıkarıyorlar, kitaplar hazırlıyorlar, özel videolar yapıyorlar ve daha bir çok sürpriz için emek harcıyorlar. "Bu yıl farklı ne var" diye merak edip baktım ve "Engin Akyürek Universal Fans Club" yetkililerinin üyelerine şu soruyu sorduğunu gördüm; "Sevgili arkadaşlar lütfen sizler de Sevgili Engin Akyürek ile doğum gününde birlikte olsaydınız gözlerine bakarak ona neler söylemek isterdiniz?"

Bu soruya Türkçe, İngilizce, İspanyolca ve daha bir çok dilden cevap verildiğini gördüm. Hepsini anlamak mümkün değil ama anlayabildiğim yorumlardan bazılarını sizler için derledim. Bakın hayranları Engin Akyürek'in gözlerine bakarak neler söylemek istermiş?

"Hayatımda gördüğüm en iyi aktör sizsiniz, fakat benim için en önemlisi büyük bir insan olmanız... Bu yüzden sizi çok seviyorum ve ben size hayranım. Çünkü insanları iyi ve nazik olmaya teşvik ediyorsunuz, başkalarına yardımcı olmak için büyük bir kalbe ve güzel bir ruha sahipsiniz, her yönüyle benzersizsiniz. Hayranınız olmaktan gurur duyuyorum ve yaptığınız her şeyde size her zaman destek vereceğim. Dünyadaki tüm mutluluk ve başarılar sizin olsun. Çünkü harika bir adamsınız ve bunu hak ediyorsunuz."

***

"İçinde olduğunuz şeyleri takip ediyoruz. Yıldızınız parlıyor ve hayatımızı aydınlatıyor. İnşallah yüzünüzün sahip olduğu bu parlak gülüşü asla kaybetmezsini. Allah sizi ve sevdiklerinizi her zaman korusun ve hak ettiğiniz başarılar her zaman sizi bulsun. İyi ki varsın canım"

***

"Doğum günün kutlu olsun. Sen çok iyi bir aktörsün."

***

"Doğum günün kutlu olsun. Engin Akyürek iyi ki doğdun, iyi ki varsın, seni çook seviyorum!"

***

"Türkiye'nin mücevherinin doğum gününü kutlarım."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: