Engin Akyürek'in partneri Aslı Enver olamaz mı?

Engin Akyürek hayranlarının merakla bekleyişi son buldu ve yakışıklı oyuncunun önümüzdeki sezon Star TV'de ekrana gelecek olan 'Sefirin Kızı' isimli dizide rol alacağı ortaya çıktı. Bu sefer de partner krizi patladı. Başarılı oyuncunun hangi güzelle kamera karşısına geçeceği büyük merak konusu oldu.

Özel Haber


Sosyal medyayı salladı!

Engin Akyürek hayranları gönüllerindeki isimleri sosyal medya hesaplarından dile getirdi. Bir çok ünlü ismin adını gündeme geldi. Tuba Büyüküstün, Bergüzar Korel, Serenay Sarıkaya, Neslihan Atagül, Cansu Dere, Burcu Biricik gibi bir çok isim yazıldı. Son olarak bu isimlerden ikisi öne çıktı.

Neslihan Atagül mü, Serenay Sarıkaya mı?

Neslihan Atagül ya da Serenay Sarıkaya isimlerinden birinin 'Sefirin Kızı'nda rol alacağı iddiası kulislerde çok yoğun bir şekilde konuşulmaya başlandı. Eğer bu iki isimde biri olacaksa benim oyumun Neslihan Atagül'den yana olacağını belirtmek isterim. Engin Akyürek ile Neslihan Atagül'ün birbirleriyle partner olarak daha uyumlu olacakları ve daha çok yakışacakları görüşündeyim.

Aslı Enver olamaz mı?

Eğer bu iki isimden farklı bir isim konuşulacaksa ben Aslı Enver'i öneriyorum. 'İstanbullu Gelin' dizisinde canlandırdığı Süreyya karakteri ile fırtınalar estiren Aslı Enver'in Engin Akyürek'le birlikte çok iyi bir ikili olabileceklerini düşünüyorum.

Ayrıca bu ihtimalin de uzak bir ihtimal olmadığını belirtmek isterim. Çünkü 'İstanbullu Gelin'in yapımcılığını üstlenen O3 Medya, 'Sefirin Kızı'nın da yapımcılarından biri olacak. O yüzden yapım şirketinin ilk aklına gelen isimlerden birinin Aslı Enver olması muhtemel. Ayrıca geçtiğimiz ay Aslı Enver'in aynı hafta içerisinde iki kez bir alışveriş merkezinde iş görüşmesi yaparken görüntülenmesi de aklıma bu ihtimali getirmedi değil. Bakalım bekleyip göreceğiz....

Bunlarda ilginizi çekebilir: