Engin Akyürek'in partneri kim olacak?

Kanal D'nin yeni sezon tanıtım filmi yayınlandı. Filmin sürprizi Elçin Sangu, Engin Akyürek ve Kenan İmirzalıoğlu oldu. Tanıtım filminde yer alan bütün dizi oyuncuları ya dizi ekibiyle ya da partnerleriyle kamera karşısına geçerken bu üçlü tanıtımda tek tek boy gösterdi.

Özel Haber

Video yüklenemedi...İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay yan yanaydı. Bu görüntü Elçin Sangu'nun yeni sezonda İbrahim Çelikkol'la partner olacağı yönünde çıkan haberleri yalanlamış oldu.

Geçtiğimiz yıl Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün'ün rol alacağı açıklanan "Siyah Beyaz" dizisi senaryo beğenilmediği için rafa kalkmış yerine "Cesur ve Güzel" çekilmişti. Sonrasında ise "Siyah Beyaz" dizisinde bu sezon Engin Akyürek'in rol alacağı iddia edilmişti. O dizinin başrollerini İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay'ın paylaşacağı öğrenildi. Böylelikle bu haberin de doğru olmadığı ortaya çıktı. Aslında fanatik Beşiktaşlı olan Engin Akyürek'e "Siyah Beyaz" yakışabilirdi.

Uzun bir aradan sonra ilk kez görüntülenen Engin Akyürek'in yeni imajı da ortaya çıktı. Başarılı oyuncunun bıyık bıraktığı görüldü. Yeni projesi sır gibi saklanan Engin Akyürek'in partneri de merak konusu oldu. Akyürek, geçtiğimiz sezon Fahriye Evcen'le "Ölene Kadar" isimli dizide başrolü paylaşmış ve dizi reytinglerinden dolayı 13. bölümde final yapmak zorunda kalmıştı. O sebeple partner seçimi daha da önem kazandı. Sosyal medyayı biraz kurcaladığımda hayranlarının çoğunlukla Tuba Büyüküstün'ü yazdığını gördüm. Beren Saat ve Melisa Sözen yazanlar da var. Ama ben eski partnerleriyle yeniden bir araya gelme ihtimalini pek yüksek bulmuyorum. Bence Elçin Sangu ya da Neslihan Atagül güzel olabilir. Peki sizce Engin Akyürek'in partneri kim olmalı?

Bunlarda ilginizi çekebilir: