Engin Akyürek'in yeni imajı şaşırttı!

"Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinin ardından kayıplara karışan Engin Akyürek, o günden sonra ne bir röportaj ne de bir görüntü verdi. Bütün gazeteler peşinde olmasına rağmen onu kimse görüntüleyemedi.

Özel Haber

Cidden Engin Akyürek'i taktir ediyorum. Çünkü günümüzde "Çekmeyin kardeşim" diyerek magazin gazetecilerine saldıran ünlüleri düşününce Engin Akyürek'e bakıp "Keşke biraz da onu örnek alsalar bak magazinden uzak durmak istenince nasıl duruluyor. Yalan yere gündeme gelmek için bu tür oyunlara başvurmasalar da biraz Engin gibi olsalar" diyorum.

Engin'i takdir ettiğim bir yönü daha var. Gazete ve televizyonlardan uzak dururken hayranlarından asla uzak kalamıyor. Nitekim gazetecilerin görüntüleyemediği başarılı oyuncuyu hayranları çoktan görüntülemiş. Facebook üzerinden haberleşen ve en ufak bir duyumu bile birbirleriyle paylaşan ve Engin sayesinde aralarında kardeşlikten öte bir bağ kuran bu insanlar görüntüledikleri fotoğrafları benimle de paylaştı. Bu paylaşım için 'EAUFC' üyelerine de ayrıca teşekkür ediyorum..

İşte hayranları tarafından görüntülenen Engin Akyürek'in son görüntüsü;
Bunlarda ilginizi çekebilir: