ENGİN ALTAN DÜZYATAN: İŞKENCE SAHNELERİ İÇİN PSİKOLOJİK DESTEK ALMADIM!

Özel Haber

Bugünün en çok konuşulan olaylarından biri New York'ta 5 Minare filminde Mahsun Kırmızıgül'ün Engin Altan Düzyatan'a işkence yaptığı sahnelerdi. Fotoğraflar gayet etkiliyiciydi. Mahsun Kırmızıgül, Engin Altan Düzyatan'nın kafasını küvete sokup konuşturmaya çalışıyordu. Elleri arkadan bağlanmış Engin Altan Düzyatan ise çaresiz bir şekilde direniyordu...

Fotoğraflar için tıklayınız..

Malum Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinin tecavüz sahneleri için oyuncular piskolojik destek almışlardı. Engin Altan Düzyatan'ın bu rolü de cidden zor ve sinir bozucu gözküyor. Bu role nasıl hazırlandığını, filmi nasıl bulduğu merak ettim ve aradım. Engin Altan Düzyatan'ın fazla vaktini almadan kısa bir sohbet geçti aramızda..

Fotoğrafların çok etkiliyici olduğunu, bu role nasıl hazırlandığını, pskilojik destek alıp almadığını sordum. Engin Altan Düzyatan'ın cevabı ise şu oldu:

"Abartılacak bir durum yok. Bu da basit bir rol. Gittim oynadım, çektik bitti gitti. Öyle piskolojik destek falan almadım. Bu konular saçma geliyor bana"

Daha sonra "İddialı Türk filimleri giriyor vizyona bu sezon siz filminizi nerde görüyorsunuz?" diye sordum.

O da "Biz çektik bitti. Bu konuları konuşmak saçma geliyor bana. Gişe de belli olur her şey. Önceden konuşmayı anlamsız buluyorum. Ama güzel bir film olduğunu düşünüyorum" dedi.

New York'ta 5 Minare 5 Kasım'da vizyona giriyor. Fragmanı ve fotoğraflarıyla dikkatimizi çeken bu film umarım gişede de başarı elde eder ve adından çok konuşturur..

Bunlarda ilginizi çekebilir: