Fahriye Evcen, "Çalıkuşu" setinde kavga çıkardı mı?

Bugün gazetelerde ilginç bir haber vardı. İddiaya göre Fahriye Evcen, Burak Özçivit'le başrolü paylaştığı "Çalıkuşu"dizisinin setini birbirine katmış. İstediği makyajı yapamayan makyözle tartışmış ve bu yüzden sete 3 saat ara verilmiş. 3 saat sonunda çekimler yeniden başlayınca da güzel oyuncu kafayı bu kez ışıkçıya takmış. Işıkçıyla da tartışan Evcen sinirini alamayınca seti terk etmiş. Yani anlayacağınız olaylar büyümüş de büyümüş, "Çalıkuşu" seti karışmış, daha dizi başlamadan problemler almış başını gitmiş.

Özel Haber

Fahriye Evcen'i az çok tanırım. O yüzden haberi okuyunca çok şaşırdım. "Yok artık daha neler, yapmamıştır herhalde" dedim. Yapsa da söyleyeceğini bildiğim için hemen mesaj attım. Hatırlarsanız daha önce "Yalancı Bahar" dizisinde Fahriye Evcen'in sette problem yaşadığı iddia edilmiş, o da "biraz gerilmiş olabilirim" diyerek iddiaları yalanlamamıştı. O yüzden gönül rahatlığıyla sordum. Gelen cevabı da noktasına virgülüne dokunmadan aynen yayınlıyorum..

İşte Fahriye Evcen'in cevabı:

"Sette herkes ve her şey çok huzurlu, çok şükür. Güzel bir iş çıkarmanın keyfini yaşıyoruz ekipçe. Anlaşılan bir pürüz aranıyor ama yok ne yazık ki. Masa başı ve zarar vermek üzere tasarlanmış bir haber. Yazık, yakıştıramadım!"

"FAHRİYE EVCEN HAKKINDA HER ŞEY"

"BURAK ÖZÇİVİT HAKKINDA HER ŞEY"

Bunlarda ilginizi çekebilir: