Fahriye Evcen'e Kenan İmirzalıoğlu uğuru!

Önümüzdeki sezonda yayınlanacak Ay Yapım'ın yeni dizisinde Kenan İmirzalıoğlu ile Fahriye Evcen'in rol alacağı kesinleşti. Bu zamana kadar her oynadığı diziyle reyting rekorları kıran Kenan İmirzalıoğlu ile rol aldığı diziler bir bir yayından kalkan Fahriye Evcen bir dizide buluşacak.

Özel Haber

Fahriye Evcen'in rol aldığı sinema filmleri gişe rekorları kırarken dizileri maalesef reytinglere kurban gitti. Özcan Deniz ile rol aldığı "Evim Sensin" ile Burak Özçivit ile birlikte rol aldığı "Aşk Sana Benzer" filmleri sinema salonlarını doldurdu ama "Yaprak Dökümü"nden sonra rol aldığı "Yalancı Bahar" , "Veda", "Çalıkuşu" ve "Kurt Seyit ve Şura" dizileri reytinglere kurban gitti. Umarım Kenan İmirzalıoğlu, Fahriye Evcen'e uğurlu gelir ve Fahriye Evcen'in kötü giden dizi kaderi bol reytingle sonuçlanır.

KEREM BÜRSİN'İN PARTNERİ KİM OLMALI?

Kerem Bürsin'in de rol alacağı dizi için cast çalışmalarına başlandı. Yapımcılığı O3'ün üstleneceği dizi Kanal D'de yayınlanacak. Peki bu dizede Kerem Bürsin'in partneri kim olmalı? Aslında Kerem Bürsin'e Serenay Sarıkaya çok yakışırdı ama ikili zaten "Günaydın Sevgilim" isimli sinema filminde birlikte rol alacak. O yüzden benim önerim Sinem Kobal. Her ne kadar rol aldığı son 2 dizi yayından kalkmış olsa da Sinem Kobal'ın Kerem Bürsin ile iyi bir ikili olacağını ve ekrana çok yakışacaklarını düşünüyorum.

Bunlarda ilginizi çekebilir: