FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE? DİZİSİNİN YÖNETMENİ HİLAL SARAL İLK KEZ KONUŞTU!

Özel Haber

Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisiyle ilgili bir kaç gündür GECCE.com okurlarından mailler alıyorum. Okurlar yapılan eleştirilerin çok acımasız ve haksız olduğunu düşündüklerini ve bu konuya biraz daha önem vermemizi istemişler benden.

Bende okuyucularımızın bu isteğine kulak verdim ve dizinin yönetmeni Hilal Saral'la görüştüm. Kendisine okuyucu yorumlarını ve yapılan eleştirileri sordum. Bu konular hakkında hiç kimseye açıklama yapmadığını belirten Hilal Hanım, bizi kırmadı ve çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte Hilal Saral'ın açıklamaları:

Söylenecek çok şey yok aslında. Söz gümüşse sukut altındır diye bir söz var. Ben de bu yüzden konuşmak istemiyorum bu konuları. Zaten başka bir yere de açıklama yapmadım.


Aslında biz toplumsal bir yarayı ele alıyoruz. Ben kendi adıma söyleyecek olursam kadın bedeni üzerinden değil, kadın ruhu üzerinden yansıtmaya çalışıyorum bu acıyı. Bu işten çok eminim ve çok arkasındayım. Beren Saat'te elinden geleni yapıyor. Çok başarılı oynuyor. Bence çok doğru bir iş yapıyoruz. İstesek bu kadroyla çok farklı işler de yapabiliriz. Örneğin Aşk-ı Memnu'ya devam edebilirdik. Türkiye'de bu kadar share alan hiç bir dizi sona ermedi ama biz bitirdik. Yani bizim reytig kaygımız yok.


Yaptığımız çok düzgün bir iş. Böyle şeyler çok fazla ortaya çıkarılmıyor. Bir genç kızın hayatı kararıyor. Bütün hayalleri alt üst oluyor. Olayın öncesi ve sonrasını anlatıyoruz. Bu olay daha nasıl anlatılabilir bilmiyorum. Ben bu konunun sonuna kadar arkasındayım. Çok doğru bir iş yaptığımıza inanıyorum, eleştirilere aldırmıyorum ve aslına bakarsanız çok fazla konuşmayı da doğru bulmuyorum.

Bunlarda ilginizi çekebilir: