Galanın yıldızı Fahriye Evcen!

Burak Özçivit ve Murat Boz'un yeni filmleri 'Kardeşim Benim 2' dün gecce gala yaptı. Önce seyirciyle buluşan film ekibi ardından özel davetliler ve basınla bir araya geldi. Galanın kırmızı halısı yine yıldızlar geçidine döndü.

Özel Haber

Galaya kimler katıldı?

Derya Baykal, kızları Derya ve Ferhan Şensoy'la kırmızı halıda boy gösterdi.

Buğra Gülsoy ise Serhat Teoman'la birlikte gelmişti.


'Bodrum Masalı'yla adını duyuran Ezgi Şenler ve oyuncu Emre Kızılırmak da galadaydı.

Burak Özçivit'le 'Kara Sevda' dizisinde rol alan Kerem Alışık, Uğur Aslan, Erhan Alpay da eski rol arkadaşlarına destek için geccedeydi.

MURAT BOZ NEDEN YALNIZDI?

Dikkatimi çeken detay Murat Boz tarafından kimse yoktu. 'İstanbullu Gelin' dizisinin çekimleri yüzünden gecceye katılamayan Aslı Enver desteği sosyal medya üzerinden verdi. Instagram'a "Canım sevgilim çok güzel geçsin gecen, kalbim seninle... Seni seviyorum" yazdı.


Murat Boz, yakın arkadaşları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un 'Yol Arkadaşım' isimli filmlerinin galasına katılmıştı. Ardından da sevgilisi Aslı Enver'i ve abisini de yanına alarak sinemaya gidip yine 'Yol Arkadaşım' filmini izlemiş ve sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla da 'Yol Arkadaşım'a büyük destek vermişti. O sebeple gözlerim İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'u aradı. İkiliyi galada göremeyince oldukça şaşırdım doğrusu. Belki programları uymamıştır, işleri vardır ama sosyal medyadan da hiç paylaşımları da olmadı.

Yine Murat Boz'un jüri üyeliği yaptığı 'O Ses Türkiye' programından da kimse galaya gelmedi.

GALANIN YILDIZI FAHRİYE EVCEN


Film gösteriminin başlamasına yakın film ekibi hep birlikte kırmızı halıya geldi. Birlikte fotoğraf verdikten sonra basının sorularını yanıtladılar. Sonra bir anons yapıldı. "Film gösterimi başlayacak Burak Özçivit hariç diğer tüm film ekibini sinema salonuna alabilir miyiz?" dendi. Burak bir süre kırmızı halıda tek başına bekledi. Ardından yanına eşi Fahriye Evcen geldi. El ele tutuşan çift birlikte kameralara poz verdi. Fahriye Evcen'in de gelmesiyle bir hareketlilik oldu. Çifte basın mensuplarının ilgisi yoğundu. Gala kıyafeti ve güzelliğiyle Fahriye Evcen şüphesiz geccenin yıldızıydı.

GALADAN KARELER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: