Gizem Karaca'nın kaderi kendi ellerinde!

Gizem Karaca'nın güzelliğine kimsenin laf söyleyeceğini sanmıyorum. Ama oyunculuğu maalesef çok eleştirildi ve malum süreçte denilmeyen kalmadı.

Özel Haber

Miss Turkey 2011 Güzellik Yarışması'nda 2. olmasının ardından tercihini mankenlikten yana kullanmayan Gizem Karaca, "Eve Düşen Yıldırım" ile ilk önemli projesinde yer almış oldu. Dizinin yayından kaldırılmasının ardından ise soluğu "Adını Feriha Koydum"da ya da yeni adıyla "Emir'in Yolu"nda aldı.

Bu süreçte Gizem'in Hazal Kaya'nın yerine geçtiğini düşünen fanlar güzel oyuncuya demediklerini bırakmadı ve diziyi boykot etti. Hatta o zamanlar "Gizem'in Suçu Ne" başlıklı bir yazı bile kaleme almıştım..

O yazıyı okumak için tıklayınız..

Sebep ne olursa olsun sonuç olarak Gizem Karaca'nın 2. dizisi de yayından kaldırıldı.

Sonrasında ise maalesef Çağatay Ulusoy'la birlikte adı istenmeyen olaylara karıştı. "Adını Feriha Koydum" dizisinden rol arkadaşları Yusuf Akgün ile birlikte Çağatay ve Gizem, uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındı.

Serbest kaldıktan sonra ise Amerika'ya gitti ve orada oyunculuk eğitimi aldı. Türkiye'ye döner dönmez de yeni bir diziye başladı. Başrolü Berk Oktay'la paylaştığı dizinin adı "Benim Hala Umudum Var." Yakında Star TV'de başlayacak. Dizinin ilk fragmanını izledim de hiç fena değildi.

Açıkçası ben bu dizinin Gizem Karaca'nın son şansı olduğunu düşünüyorum. Eğer doğru bir senaryo seçtiyse ve oyunculuk anlamında da başarılı olabilirse iyi yerlere gelecektir. Ama durum bunun tam tersi olursa uzun bir süre bir daha başrol yüzü göremeyecektir. Ya Hazal Kaya gibi oyuncuların yayında ikinci kadın olarak rol alacaktır ya da Naz Elmas gibi sadece yazlık dizilerin kadını olacaktır.

Bakalım şu an Gizem'in kaderi kendi ellerinde. Ya zirveye yükselecek ya da tarihe gömülecek. İzleyip göreceğiz..

Bunlarda ilginizi çekebilir: