Gözler Kerem Bürsin'de!

Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'in aşkları 2016 yılında rol aldıkları reklam filminin setinde başlamıştı. Yine aynı yıl aileler tanışınca ilk kez ikilinin evleneceklerine dair haberler de basında kendisine yer buldu. Serenay Sarıkaya her ne kadar "Evlilik için çok küçüğüm" dese de bir türlü magazin çalışanlarını buna inandıramadı. İkili ile ilgili sık sık nikah masasına oturacaklarına dair haberler yapıldı. Ta ki geçtiğimiz aya kadar.

Özel Haber


AYRILIK DEDİKODULARI!

Alice Müzikali'nde başrolde yer alması Serenay'ı ağır bir temponun içine soktu. Çalışkanlığı ile bilinen güzel oyuncu geccesini gündüzüne kattı. Hatta bu tempoya vücudu daha fazla dayanamayınca hastanelik bile oldu. Bu arada Kerem Bürsin'in başrollerinde yer aldığı "Muhteşem İkili" dizisi ekrana veda etti. Kerem Bürsin de soluğu Amerika'da aldı ve kısa bir tatil yapıp tekrar İstanbul'a döndü. Bu süreçte birbirlerinden uzak kalan sevgililerle ilgili ayrıldıkları yönünde dedikodularsa aldı başını gitti.

"BU TÜR HABERLERE ALIŞTIK"

ABD'den İstanbul'a dönen Kerem Bürsin'i gazeteci arkadaşlarımız Nişantaşı'nda yakaladı ve kendisine bu dedikoduları sordu. Bürsin iddiaları kesin bir dille yalanlayarak, "Ben yokum, o burada bazı işler yapıyor. Doğal olarak bu tür haberler çıkıyor. Her şey harika gidiyor. Bir ayrılık yok. Biz normal karşılıyoruz bu tür haberleri. Alıştık açıkçası bu tür haberlere" dedi.

KEREM BÜRSİN ŞİMDİ NE DİYECEK?

Ve bugün aynı iddialar yeniden gündeme geldi. Kanal D'de yayınlanan "2. Sayfa" isimli magazin programında Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'in ayrılık kararı aldıkları açıklandı. İddialar karşısında çiftin ne yanıt vereceği ise merak konusu oldu. 20 gün önce "ayrılık yok" diyen Kerem Bürsin şimdi ne diyecekti?

SERENAY SARIKAYA'YA SORULDU!

Gazeteci arkadaşlarımız henüz Kerem Bürsin'e bu soruyu soramadı ama Serenay Sarıkaya'ya sordu. "Gençlik 100 Yaşında" projesinin tanıtım toplantısına katılan güzel oyuncu gelen ayrılık sorularına, "Bugünün amacının dışında bir şey yapmak istemiyorum. Başka zaman konuşalım" cevabını verdi. Bu cevap doğal olarak "ayrılığı doğruladı" olarak algılandı. Çünkü "ayrılık yok" dese hiçbir şeyin önüne geçmiş olmazdı ama bu açıklamayla bir çok şeyin önüne geçti ve ayrılık dedikodularının daha fazla konuşulmasına sebep oldu.

GÖZLER KEREM BÜRSİN'DE!

Muhakkak bu ayrılığı arkadaşlarımız Kerem Bürsin'e de soracaktır. Gazetecilere gösterdiği yakınlıkla bilinen ve onların sorularını hiçbir zaman geri çevirmeyen Kerem Bürsin de eminim tüm samimiyetiyle gelen soruları yanıtlayacak ve bu belirsizliğe bir son verecektir. İşte o zaman ayrılık var mı yok mu tam olarak anlaşılır. Bekleyip, görelim bakalım...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: