Hani 'Ölene Kadar'dı?

Fahriye Evcen ile Engin Akyürek'in başrollerini paylaştığı 'Ölene Kadar' dizisi dün yayınlanan 13. bölümü ile ekranlara veda etti.

Özel Haber

Fahriye Evcen'in maalesef kaderi yine değişmedi. 'Yaprak Dökümü'nün ardından rol aldığı neredeyse bütün diziler aynı kaderi paylaştı. Cansel Elçin'le başrolü paylaştığı 'Yalancı Bahar' 9. bölümde, Mehmet Aslantuğ ile rol aldığı "Veda" dizisi 8. bölümde ekrana veda etti. Sonrasında rol aldığı Çalıkuşu ve Kurt Seyit Şura dizileri bu iki diziye nazaran daha uzun sürse de yine de beklenenden erken sonlandı.

Engin Akyürek için ise bir ilk gerçekleşti. Beren Saat ile birlikte ilk kez ekranda gördüğümüz "Türkiye'nin Yıldızları" yarışmasının ardından rol aldığı her dizi izlenme rekorları kırdı. Yabancı Damat ve Bir Bulut Olsam dizileri zamanının en çok izlenen dizileri olmayı başardı. 'Fatmagül'ün Suçu Ne' dizisi 2012 yılında final yapmasına rağmen günümüzde hala konuşuluyor. Hatta daha bir kaç gün önce haberi çıktı, "Hindistan'da da yayınlanıyor" diye. 'Kara Para Aşk' ise Engin Akyürek'in dünya çapında ödüller almasına sebep oldu. 'Seul Drama Ödülleri'nde 'En İyi Oyuncu' seçildi. Dizilerin oscarları olarak bilinen 'Emmy'de finale kaldı, ödülü son dakikada kaybetti. Sanırım ilk kez bir Engin Akyürek dizisi ekrana erkenden veda etti.

Dün gecceden beri bakıyorum fanlar isyanda, sosyal medya çalkalanıyor. "Dizi neden yayından kaldırıldı" diye soruyorlar. Bu soruya verilecek çok cevap var ama en büyüğünün zamanlama hatası olduğunu düşünüyorum. 'Ölene Kadar' dizisi Ocak'ın ikinci haftasında yayına girdiğinde 'Vatanım Sensin' ve 'Cesur ve Güzel' dizileri en güzel zamanlarını yaşıyordu. Zaten reytingleri bu iki dizi silip sürmüştü. Açıkçası en başından insanların fanatiği olduğu bu dizileri bırakıp 'Ölene Kadar'ı izlemesi zor görünüyordu. Zor denendi, olmadı. Ne diyelim hayırlısı böyleymiş...

İŞTE 'ÖLENE KADAR'IN FİNAL SAHNESİ!

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: