HAZAL KAYA İLE BURAK ÖZÇİVİT AYNI DİZİDE Mİ ROL ALACAK?

'Adını Feriha Koydum' dizisinden olaylı bir şekilde ayrılarak 'Son Yaz Balkanlar' isimli bir dizi çekmeye başlayan Hazal Kaya, dizinin istenilen reytingleri alamaması ve yayından kaldırılmasıyla büyük şok yaşadı. Bu olay "Tekrar 'Adını Feriha Koydum'a dönecek" dedikodularını da beraberinde getirdi. Ancak Hazal Kaya bu dedikoduları yalanlayarak 'Adını Feriha Koydum benim için bitti, geri dönmeyeceğim" dedi. Bundan sonra ne yapacağı konusuna ise Kaya, "Projeler her zaman geliyor ama önemli olan kalitesi ve kariyerime katacağı değer. Ben bugüne kadar hep iyi ekiplerle, iyi oyuncularla çalıştım. Başlangıç için çok büyük şanstı. Umarım bundan sonra da bu iyi yöndeki şansım sürer" diyerek açıklama getirdi.

Özel Haber

Bu açıklamadan bir kaç gün sonra ise 'Muhteşem Yüzyıl'da 'Malkoçoğlu'nu canlandıran Burak Özçvit'in Show TV'de yayınlanacak olan '41' isimli dizide başrolü oynayacağı ve dizinin kadın oyuncusu için arayışların sürdüğü haberleri basında yer aldı.

İşte çıkan bu iki haber fanları ayaklandırdı. Hazal Kaya ile Burak Özçivit'i aynı dizide görmek isteyen fanlar, Facebook'ta açtıkları sayfada örgütlenerek seslerini duyurmaya çalışıyorlar..

"Hazal Kaya-Burak Özçivit" adıyla açılan sayfaya ilgi giderek artarken fanlar bu ikilinin birlikte oynaması için kampanyalar da yapıyor... Burak Özçivit ve Hazal Kaya'nın fotoğraflarını birleştirerek dikkat çekmeye çalışan fanlar ayrıca yapımcı şirkete de mailler atarak Hazal Kaya'nın da bu dizide yer alması için baskı kurmaya çalışıyorlar..

Eğer fanların isteği gerçekleşir ve Hazal Kaya, Burak Özçivit'in dizisine dahil olursa bence bu ikili efsane olur..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: