Hazal Kaya'dan "Gezi Parkı"na destek!

Dün yazdığım aşağıda bulunan yazımın ardından bugün Hazal Kaya fanı olan Nazlı isminde bir arkadaş bana aşağıdaki fotoğrafları yolladı..

Özel Haber

Amerika'da olan Hazal Kaya, Los Angelas'daki eylemlere katılmış ve Yücel isimli arkadaşıyla birlikte Gezi Parkı'na destek vermiş...Hazal Kaya'ya yapılan haksızlık!

Aşk-ı Memnu dizisindeki yükselişini Adını Feriha Koydum'la zirveye taşıyan Hazal Kaya'ya son zamanlarda yapılanlara bir anlam veremiyorum..

Çok güzel kız, başarılı oyuncu vs. vs. derken birden olay tersine döndü. Kendine dikkat etmiyor, şişman, bakımsız, başarısız gibi şeyler yazılmaya başlandı. Kızın içtiğine bile karışıldı neredeyse alkolik ilan edildi. İyi de görüşünüz hemen nasıl değişti?

Adını Feriha Koydum'dan ayrılınca başarısız bir oyuncu mu oldu, şeker hastalığı yüzünden kilo alınca, şişman ve bakımsız mı oldu?

Eskiden genç yaşta hasta olan insanlar için üzülür, şifa bulması için dua ederdik. Şimdi durmuş dalga mı geçiyoruz? Şaka gibi gerçekten, gittikçe tuhaflaşıyoruz.

Açıkçası ben Hazal Kaya'nın iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyor ve bir an önce sağlığına kavuşup ekranlara dönmesini bekliyorum. Twitter'dan vedasının da bunun bir göstergesi olduğunu umuyorum. Yapılan bu haksız suçlamalardan onun da bunaldığını ve biraz uzaklaşmak istediğini görüyorum. Meryem Uzerli gibi habersiz çekip gitmeyerek veda etmesi de hayranlarına olan saygısı diye düşünüyorum.

Açıkçası ben Hazal Kaya'nın biraz kafasını dinleyip, yapılan bu haksız suçlamalardan uzaklaşıp daha moralli bir şekilde geri dönmesini bekliyorum. Dönüşte başlayacağı ilk projesi içinde sabırsızlanıyorum..

Arayı fazla açıp da özletme kendini Hazal.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: