Hazal ve Çağatay, “Adını Feriha Koydum”da olduğu kadar beğenildi mi?

"Adını Feriha Koydum" büyük bir başarıya imza atmış ve ekranlara damga vurmuş bir diziydi. Herkes cuma akşamları ekran başına kilitlenir, nefeslerini tutarak Feriha ile Emir’in aşkını izlerdi. Hazal Kaya, "Aşk-ı Memnu"nun ardından bu dizi ile büyük bir çıkış yakaladı ve zirveye yükseldi. Çağatay Ulusoy da ilk dizisi olmasına rağmen herkesin konuştuğu biri haline geldi. Daha sonra büyü bozuldu, işler istenildiği gibi gitmedi. "Adını Feriha Koydum"un ardından Hazal Kaya yeni bir dizide "Son Yaz Balkanlar"da Çağatay Ulusoy da "Emir'in Yolu"nda rol aldı. İki dizinin de kaderi aynı oldu. Reytingler iyi gelmeyince ikisi de son buldu.

Özel Haber

Fakat bu sezon iki oyuncu da çok iddialı dizilerle ekranlara yeniden döndü. Hazal yeni ve zayıf görüntüsüyle, Çağatay Ulusoy da yeni saçlarıyla oldukça konuşuldu. Peki bu iki oyuncu sizce yeni dizilerinde “Adını Feriha Koydum”da olduğu kadar beğenildi mi, başarılı olabildi mi?

Benim bu soruya cevabım Çağatay için “Evet”, Hazal için ise “Hayır.”

Çünkü Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ile güzel bir uyum yakaladı ve Cuma günleri “Medcezir”le zirvedeki yerini aldı. Dizi ilk gününden itibaren reytinglerde birinciliği kimseye kaptırmadı. “Tutmayacak bu dizi” diyenleri şaşırttı. Ben dizi başlamadan önceki yazımda “Her şey çok güzel gibi duruyor ama sanki bu dizide bir şey eksik” diye yazmıştım. Benim de öngörümü çürüttü.

Hazal Kaya’nın “A.Ş.K”ı ise aslında konu olarak ilgi çekici ama nedense dizide bir şeyler eksik kaldı. Hakan Kurtaş’la iyi bir çift mi olmadı, Aslı Tandoğan’la uyumumu tutmadı bilmiyorum ama Hazal Kaya bu dizisiyle “Adını Feriha Koydum”daki kadar konuşulmadı..

Bunlarda ilginizi çekebilir: