İçerde, Ezel tadında bir dizi olmuş..

Kadrosunda genç yetenekler Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral ve Damla Colbay'ın yanı sıra usta isimler Çetin Tekindor ve Mustafa Uğurlu'nun da bulunduğu "İçerde" sezona bomba gibi bir giriş yaptı. İlk bölümü reytinglerde "Kırgın Çiçekler"in arkasında kalsa da dizi ikinci bölümüyle tüm kategorilerde birinci olmayı başardı. Şüphesiz yeni başlayan dizilerden en başarılısı oldu.

Özel Haber

Ben de ilk bölümden dizinin müptelası olduğumu söyleyebilirim. Ay Yapım bence "Ezel" tadında güzel bir diziye imza atmış. Zamanında "Ezel"i de soluksuz izlemiştik. "İçerde"nin senaryo anlamında "Ezel"den çok farklı olsa da izleyiciye aynı hazzı verdiğini düşüyorum. İkinci bölümde diziye dahil olan Rıza Kocaoğlu'nun canlandırdığı karakter de bana "Ezel" dizisinde canlandırdığı "Temmuz"u hatırlatmadı değil hani..

'Kiralık Aşk' bekleneni veremedi!

Yeni transferleri Şeçkin Özdemir ve Müjde Uzman'ın kadroya dahil olduğunun açıklanmasının ardından bu sezonun en çok merak edilen dizisi haline gelen "Kiralık Aşk" ilk bölümüyle bekleneni veremedi. Geçen sezonun bomba gibi biten finalinin ardından bomba gibi bir başlangıç bekledik ama olmadı. Bunu oyunculuklar anlamında söylemiyorum. O anlamda herkes gayet iyiydi ama senaryo anlamında ilk bölüm çok durgundu. Defne'nin her şeyi düğün günü itiraf etmesinden sonra neler yaşandı, düğün nasıl noktalandı, Ömer nasıl tepki verdi, Defne ne yaptı hiçbirini göremedik. Biz bu soruların cevabını merakla beklerken Roma'da çekilmiş Barış Arduç'un üstsüz sahnesi ile karşılaştık. Ayrıca Defne'nin Ömer'in kucağına düştüğü sahne romantik değil komikti.

Ne yaptın Neslihan?

Kara Sevda yeni sezona iyi bir giriş yaptı. Sezona Poyraz Karayel ve Diriliş Ertuğrul'dan önce başlayan Kara Sevda rakipleri olmamasına rağmen işi boşlamadığını gösterdi. Özellikle Neslihan Atagül'ün morgda oynadığı sahne efsaneydi. Ekran başındaki herkesi ağlattı ve "bu nasıl bir oyunculuk böyle" dedirtti.

Bunlarda ilginizi çekebilir: