İlker Kaleli'nin uluslararası başarısı (!)

Geçtiğimiz haftalarda farklı günlerde çıkan iki haber beni oldukça heyecanlandırdı. Haberlerde İlker Kaleli'nin uluslararası başarısından söz ediliyordu.

Özel Haber

Neredeyse tüm magazin sayfalarında yer alan haberlerde BBC ve Netflix ortak yapımı The Serpent dizisindeki rolüyle İlker Kaleli'nin uluslararası bir başarı yakaladığı, bu dizide canlandırdığı karakterle sosyal medyayı salladığı ve Twitter'da trend topik listesine girdiği, sinema veri tabanı platformu IMBD’nin sıralamasında ilk sıraya yerleştiği yazılıyordu.

Hatta çıkan haberlerde İlker Kaleli'den "milli gururumuz" diye bahsediliyordu.


Bu haberleri okuyunca oldukça gurur duydum. "Vay be! Nihayet bizden birileri de dünyada adından söz ettirmeyi başardı" dedim ve hemen o heyecanla Netflix'ten The Serpent dizisini izlemeye başladım.

İlk bölümü hemen bitirdim. Sanki İlker Kaleli'yi görür gibi oldum ama çok emin de olamadım. Ardından ikinci bölüme geçtim. Ve ikinci bölümde karşımda İlker Kaleli'yi görünce "İşte efsanenin hikayesi başlıyor" diye düşündüm. Milli gururumuzu göğsüm kabara kabara izlemeye hazırlanıyordum ki bir şey oldu.

İkinci bölümde ortaya çıkan Kaleli, 3-4 dakika içinde öldürüldü. Doğru dürüst bir iki kelime bile edemeden diziye veda etti.

İngiliz yapımı dizinin her bölümü yaklaşık 1 saat sürüyor ve yüklenen ilk sezon 10 bölümden oluşuyor. Yaklaşık 600 dakikalık sezonda İlker Kaleli, 3-4 dakikalık rolüyle sizce nasıl oluyor da sosyal medyayı sallıyor ve IMDB'de birinci sıraya yerleşiyor?

Yorumu size bırakıyorum...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: