İMİRZALIOĞLU'NUN 'UZUN HİKAYE'Sİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI!

Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu ve Tuğçe Kazaz’ın rol aldığı Osman Sınav’ın yönettiği merakla beklenen ‘Uzun Hikaye’ filminin galası önceki akşam Sütlüce’de Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı..

Özel Haber

Gerçi Tuğçe Kazaz nasıl başroldeydi anlamadım. Ben trafiğe takılıp filmin ilk 5 dakikasını kaçırdım. O 5 dakika içinde göründüyse bilmiyorum ama ondan sonrasında Kenan İmirzalıoğlu’nun sürekli elinde dolaştırdığı siyah beyaz, başı eşarplı Tuğçe Kazaz fotoğrafından başka hiçbir yerde görünmedi. 5 dakikalık sahneyle de nasıl başrol olarak ilan edildi onu da anlamış değilim..

Filme gelince son zamanlarda izlediğim en iyi Türk yapımı film diyebilirim. Kenan İmirzalıoğlu yine oyunculuğuyla göz doldurmuş. Hele bir ağlama sahnesi vardı ki anlatamam.

Keza yine genç oyuncular da öyleydi.. ‘Umutsuz Ev Kadınları’ dizisinde Mert’i canlandıran Batuhan Karacakaya’da Leyla ile Mecnun’dan sonra adı ‘dayakçı oyuncu’ya çıkan Ushan Çakır’da bir harikaydı…

Merak edilenlerin merakını kaçırmamak adına filmi çok fazla anlatmak istemiyorum ama Zafer Algöz’ü dikkatle izlemenizi tavsiye ediyorum. Aslında dram diyebileceğimiz bir konunun içerisinde komik bir karakter her halde bu kadar iyi canlandırabilinirdi..

Peki galada hangi ünlüler vardı, neler yaşandı?

‘Ezel’ dizisinden Kenan İmirzalıoğlu’nun rol arkadaşları Tuncel Kurtiz ile Barış Falay bugünde arkadaşlarını yalnız bırakmamış, galaya gelmişti. . Yine Osman Sınav’ın ‘Sakarya Fırat’ dizisinden oyuncular da galada yerini almıştı.


Barış Falay’ın yanında Engin Altan Düzyatan’ın sevgilisi Özge Özpirinçci’yi gördüm. Galada tüm bayanlar hatta erkekler şıklık yarışına girmişken Özge Özpirinçci her zaman ki doğallıyla çiçekli bir elbisenin üzerine deri montunu çekip gelmişti gecceye.

‘Veda’ filmiyle yeniden ekranlarda izlemeye başladığımız Mehmet Aslantuğ, kesinlikle en çok fotoğraf çektirilen oyuncuydu. Ne zaman Mehmet Aslantuğ’un olduğu tarafa dönsem hep “bir fotoğraf çekilebilir miyiz?’ diyen birilerini gördüm yanında. O da hiç sıkılmadan hepsine “tabii” diyerek tek tek fotoğraf çekildi.


Kenan İmirzalıoğlu’nun birinci olduğu ‘Best Model’ yarışmasının yapımcısı Erkan Özerman da sürekli “Kıvanç Tatlıtuğ bizim yurtdışına açılmamızı engelledi” diyen İbrahim Gayberi ile gelmişti galaya.

Bu isimlerin dışında Ceyda Düvenci ve eşi, Mehmet Ali Alabora ve eşi, Güven Kıraç, Ebru Cündübeyoğlu, Yeşim Ceren Bozoğlu, Mahir Günşiray, Mustafa Üstündağ, Tayfun Talipoğlu ve Mustafa Alabora da geceye katılan diğer isimlerdi..

Geccenin en esprili anlarında biri ise “Filmi izleyebildiniz mi, nasıl buldunuz?” sorusuna “çok güzeldi” diye cevap veren basın mensuplarına Kenan İmirzalıoğlu’nun “sadece çok güzel mi” diye sorması üzerine bir muhabirin “Hayat güzeldir. Ben bunu anladım” demesi ve İmirzalıoğlu’nun da bu cevabı çok beğenerek Osman Sınav’a iletmesiydi..

GALADAN TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN:
MAGAZİN

FİLMİN FRAGMANI İÇİN;
MAGAZİN

Bunlarda ilginizi çekebilir: