İşte 2017 yılının ilk dizileri!

Yeni yılın gelmesi ile yeni dizilerde yayına girmeye hazırlanıyor. İşte çekimlerine başlanan ve 2017'nin ilk günlerinde izleyici ile buluşacağı kesinleşen diziler..

Özel Haber


"ÖLENE KADAR"

Başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen ve Sarp Levendoğlu'nun rol alacağı dizi atv'de yayınlanacak. Özellikle Engin Akyürek hayranlarının merakla beklediği dizinin ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanı bile sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında girdi. Tims Productions’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Umur Turagay yaparkeb senaryosunu Elif Usman kaleme alıyor..

Video yüklenemedi..."BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK"

Uzun süredir ekranlara olmayan Kerem Bürsin bir boksörü canlandırdığı dizi ile geri dönüyor. Saadet Işıl Aksoy'la kamera karşısına geçeceği açıklanan Kerem Bürsin dizisi başlamadan partner değiştirdi. Saadet Işıl Aksoy yurtdışı projeleri nedeniyle diziden ayrıldı. Onun yerine yayından kaldırılan Tatlı İntikam dizisinin başrolü Leyla Lydia Tuğutlu ile anlaşıldı. Güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizide Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu'nun yanı sıra Gürkan Uygun, Osman Alkaş, Defne Kayalar, Burak Tamdoğan, Ali Yörenç yer alıyor.

Ay Yapım imzalı dizinin senaryosunu Ece Yörenç yazıyor, yönetmenliğini ise Çağrı Vila Lostuvalı üstleniyor.

Video yüklenemedi...Video yüklenemedi..."Fİ, Çİ, Pİ"

Azra Kohen’in ülkemizde çok satan kitaplar arasında yer alan Fi, Çi, Pi kitap üçlemesi dizi oluyor. Yapımını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstlendiği, Azra Kohen’in üçlemesinden uyarlanan dizi, henüz çekimleri başlamadan merak uyandırdı. Dizinin başrol oyuncuları ile yapılan fotoğraf çekimi bile oldukça ses getirdi. Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç‘ın buluştuğu dizi 2017'de 2017’de, 60 dakikalık bölümler halinde izleyicisiyle buluşacak.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

"İÇİMDEKİ FIRTINA"

Yapımını Aslan Film’in, yapımcılığını Uğur ve Selman Kızılaslan’ın üstlendiği, senaryosunu İpek Kadılar'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın yaptığı ‘İçimdeki Fırtına’ dizisi 2017 yılında Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak .Başrollerinde Yusuf Çim, Burak Yamantürk, Gizem Karaca ve Merve Boluğur'un yer aldığı "İçimdeki Fırtına" dizisinin tanıtımları için fotoğraf çekimi yapıldı. Yakında çekimleri başlayacak dizi de oldukça konuşulacağa benziyor..

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

"DAYAN YÜREĞİM"

Başrollerini Ece Uslu ve Cansel Elçin’in paylaştığı, yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstlendiği, senaryosunu Alican Yaraş ile Serap Gazel’in kaleme aldığı, hikayesi Ozan Yurdakul’a ait olan ‘Dayan Yüreğim’ dizi 2017 yılında Fox TV'de olacak. Kadrosu kesinleşen dizinin çekimlerinin yakın zamanda başlaması bekleniyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: