İŞTE ENGİN AKYÜREK'İN YENİ DİZİSİ!

Bir kaç gündür okuyucularımız attıkları maillerle Tuvana Türkay haberlerini sitemizde daha çok görmek istediklerini, onu çok sevdiklerini ve ondan haber almak istediklerini yazıyorlar..

Özel Haber

Açıkcası ben o mailleri alana kadar Tuvana Türkay'ı tanımıyordum. Sık gelen mailler karşısında okuyucularımızı kırmamak adına Tuvana Türkay'ın kimliğini araştırmak, gerekirse tanışmak ve onunla ilgili bilgilere ulaşmak adına kısa bir araştırmaya koyuldum ve ilginç bir gerçekle karşılaştım..

Engin Akyürek'in fanlarının ne kadar Engin Akyürek'e bağlı olduğunu ve onu her platformda nasıl desteklediğini hepimiz biliriz. Ve bu fanlar genelde Engin Akyürek'i herkesten kıskanır ve onu kimseyle paylaşamaz. Hatta kimseyi onun yanına yakıştıramadıkları için partneri olan kadın oyuncuları da ağır bir dille eleştirirler.

Türkiye'nin en iyi bayan oyuncusu olarak gösterilen Beren Saat'e bile 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisi sırasında yapılan eleştiriler hepimizin akıllarında..

İşte Beren Saat'i bile Engin Akyürek'in yanına yakıştıramayan fanlar Tuvana Türkay'ı Engin Akyürek'e yakıştırmışlar. Engin Akyürek ve Tuvana Türkay adına videolar hazırlamışlar, Facebook'ta gruplar kurmuşlar. Araştırdıkça gördükçe hayretler içerisinde kaldım..

Ama beni en çok hayrete düşüren ise Facebook'ta yayınladıkları dizi oldu.. Bu sezon sevdikleri sanatçıyı ekranlarda göremeyen Engin Akyürek fanları Facebook üzerinden 'Rüzgarın Yönü' ismiyle bir dizi yayınlamaya başlamışlar. Engin Akyürek'in yanına da Tuvana Türkay'ı başrole koymuşlar. Aralarından bir senarist ekibi kurup senaryo yazmaya başlamışlar. Her hafta sanki dizi yayınlanıyormuş gibi dizinin yeni bölüm senaryosunu bu sayfadan paylaşıyorlar ve altına yeni bölümle ilgili yorumlar yapıyorlar..

Dizinin oyuncu kadrosunda; Engin Akyürek, Tuvana Türkay, Berrak Tüzünataç, Serdar Gökhan, Musa Uzunlar, Hülya Darcan, Mehmet Uslu, Ayda Aysel, Nihat Altuğ Altınkaya, Yiğit Özşener, Ebru Cündübeyoğlu, Sermiyan Midyat ve Fulya Zenginer var.

Diziye bir tanıtım fragmanı bile hazırlamışlar. Açıkçası fragmanı izlerken "Yayınlanan bir çok dizinin fragmanından daha başarılı olmuş" demekten kendimi alamadım.. Ne diyeyim Allah herkese Engin Akyürek'i seven fanları gibi dostlar nasip etsin..

İşte Engin Akyürek fanları tarafından hazırlanan 'Rüzgarın Yönü' isimli dizinin fragmanı:
magazin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: