İŞTE ÜNLÜLERİN 2012 DİLEKLERİ!

Ünlü isimlerle görüşüp yeni yıl dileklerini sizler için toparladım. İşte ünlülerin 2012'den beklentileri;

Özel Haber

EROL KÖSE:
Yeni yıldan sağlık, mutluluk, bol ve hayırlı kazanç ve bol tweet diliyorum..


DENİZ SEKİ:

Her şey bu yıl her zamankinden daha da kıymetli ve değerli bir yıl olacak, öyle olmasını temenni ediyor, herkesin yeni yılını canı gönülden kutluyorum..

DEMET AKALIN:
Evli, mutlu bebekli olmayı diliyorum. Ülkem için ise huzur ve barış istiyorum..

BURAK ÖZÇİVİT:
Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2012'de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dilerim.Yeni bir yıla gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle.

Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi seneler!

FAHRİYE EVCEN:
2012'nin şehit haberleriyle üzmeyen, doğa felaketleri yaşatmayan ve herkesi hayallerine ve dileklerine kavuşturan bir yıl olmasını, güzellikler getirmesini diliyorum..

SİNAN AKÇIL:
Yeni yıldan dileğim en başta sağlık ve en değerlim anneannemin 2012'de de sağlıklı olması, güzel ülkem için istikrar ve stressiz bir sene, Balkan müzik ödülleri töreninden en az üç ödül almak ve yeni albümüm ve şarkılarımla 2011 gibi 2012'de de milyonlarca insanla duygularımı paylaşmak istiyorum. Son olarak içimde 2012'nin 2011'den daha pozitif bir sene olacağı hissi var..

BETÜL DEMİR:
2011 millet olarak zor zamanlar geçirdiğimiz bir yıldı. 2012 hepimize sağlık, huzur, başarı getirsin. Bu üç dileğin yerine geldiği bir yılda diğer istediğimiz dileklerin yerine gelmemesi mümkün olamaz..

VATAN ŞAŞMAZ:
Sevdiklerim ve beni sevenlerim ile ailemin, her şeyden önce sağlıklı olmalarını, asla ayrılmadan kenetlenmiş, hep bir arada olmalarını diliyorum.

Savaşlar olmasın, insanlar birbirine sevgiyle bakabilsin. Doğal felaketlerden uzak, ekonomik krizin olmayacağı ve terör felaketinin sona erdiği bir Türkiye'nin hayalini kuruyorum. Ayrıca yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu yıllar..

CEREN HİNDİSTAN:
Kardeşlik, sevgi ve çalışmak. Şu an ihtiyacımız olanların bir özeti bu. 2012'de terörden arınmış, ekonomisi güçlü bir Türkiye olsun istiyorum.

Bunlarda ilginizi çekebilir: