İzleyici Elçin Sangu'dan sıkılır mı?

Kiralık Aşk dizisiyle elde ettiği başarı ile herkesin dilindeki isim haline geldi Elçin Sangu. Herkes onu ve partneri Barış Arduç'u konuşur oldu.

Özel Haber

Gelen şöhretle birlikte bu iki isim de bir çok firmadan reklam teklifi aldı. Hem de çok yüksek paralar karşılığında. Barış Arduç bunlardan birini bir kaç ay önce kabul etti ve bir ayakkabı reklamında yer aldı. Elçin Sangu'yu ise bu aya kadar bir reklam filminde görememiştik. Bu zamana kadar hiç bir teklife "evet" demeyen Sangu sanırım maddi bir tercih yaparak geçtiğimiz ay içerisinde 2 ayrı reklam anlaşması imzaladı.

Dün televizyonu açtığımda Kiralık Aşk vardı. Eski bölümün özetini gösteriyordu. Malum bölüm özetleri genelde dizinin baş karakterleri Defne (Elçin Sangu) ve Ömer (Barış Arduç) üzerine kuruluyor. Bol Bol Elçin Sangu ile Barış Arduç'un sahnelerini izledikten sonra reklam girdi. İlk reklam Elçin Sangu'nun rol aldığı şampuan reklamıydı. O bitti bir reklam sonra yine Elçin Sangu çıktı karşımıza bu kez bir kıyafet firması için çekilen reklamla. Yani dün akşam Star TV'de yaklaşık 2 buçuk saat Elçin Sangu'yu izledik.

Evet Elçin Sangu yetenekli bir oyuncu, üstelik çok da güzel bir kız, seveni, beğeneni de oldukça fazla ama yine de onu televizyonda bu kadar fazla görmek doğru mu? Bu kadar çok Elçin Sangu'yu izlemek izleyiciyi sıkmaz mı?

Bunun dozunun iyi ayarlanması gerektiğini düşünüyorum. Kolay kolay bulamayacağımız bu yeteneği bence hemen tüketmeyelim!

HER DİZİDE O VAR!

Son zamanlarda neredeyse her dizide görüyoruz onu. Önce Poyraz Karayel'de izledik. Adil Topal'ın en kral adamlarından biri olan Ufuk Kantar'ı canlandırıyordu.. Kötü bir karakterdi Ufuk Kantar.


İki hafta önce Kara Sevda'da çıktı karşıma. Yine kötü adamı oynuyordu.


Bu hafta ise Asla Vazgeçmem'de gördüm. Yine kötü adam... Bu kez adı Rıdvan...


Gerçek ismi Murat Prosçiler. 40 yaşında. Aslında yeni gördüğümüz bir oyuncu değil yıllardır ekranda. Şimdiye kadar bir çok dizide rol aldı. Bunların içerisinde Emret Komutanım, Kavak Yelleri, 20 Dakika, Galip Derviş gibi çok tutan diziler de var. Son zamanlarda ise "Nöbetçi kötü adam" şeklinde tüm dizileri dolaşıyor. Bakalım Asla Vazgeçmem'den sonra onu hangi dizide göreceğiz?

Bunlarda ilginizi çekebilir: