"Kalp Atışı" yüzleri güldürdü!

Show TV dizi konusunda maalesef istediği başarıya bir türlü ulaşamadı. Yayına aldığı diziler ya beklenenden erken final yaptı ya da aniden yayından kaldırıldı.

Özel Haber

Bu diziler içinde bir tek "İçerde" başarılı olabildi. Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli'nin iki kardeşi canlandırdığı dizi reytinglerde yüzleri güldürdü, yayınlandığı pazartesi günleri sürekli olarak zirvede yer aldı. Fakat onun da ömrü bir sezon sürdü. Yanlış anlaşılmasın reytinge kurban gitmedi, dizi ilk başta bir sezon olarak hayata geçirilmişti ve sözden dönülmedi.


"İçerde"nin de final yapmasıyla birlikte Show TV yine dizi konusunda boşluğa düştü fakat "Kalp Atışı" o boşluğu doldurmuş gibi görünüyor. Başrollerinde Öykü Karayel ve Gökhan Alkan'ın rol aldığı "Kalp Atışı" yayınlandığı Cuma günü Şevkat Yerimdar dizisinin ardından her iki kategoride de ikinci sırada yer aldı. Ayrıca dizinin tekrar bölümü de üçüncü oldu. Yani Şevkat Yerimdar'ı izleyen büyük çoğunluğun bir kısmı da bu dizi bittikten sonra Kalp Atışı'nın tekrarını izlemiş gibi duruyor.

Bu yönüyle "Kalp Atışı" yazın başarılı dizilerinden biri olmayı başardı. Yolu açık olsun...

Bunlarda ilginizi çekebilir: