'Kara Para Aşk'ın akıbeti ne olacak?

Muhteşem bir 1. sezon, muhteşem bir sezon finali ve merakla beklenen 2. sezon... Kara Para Aşk için durum sezon başlamadan önce tam da böyleydi. Dizi harika bir sezon geçirmiş ve Türk televizyonlarında az rastlanır bir senaryo ile sezon finali yapmıştı. Katilin Hüseyin olduğu ortaya çıkmış ve Elif kara para akladığını Ömer'e itiraf etmişti.

Özel Haber

Ve daha önemlisi Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün hayranları işe sahip çıkmış, iki ünlü oyuncuyu birbirine çok yakıştırmış ve "efsane çift" yorumunda bulunmuşlardı. Her şey harikulade giderken dizi 2. sezonunda tepetaklak oldu.

Peki Kara Para Aşk bu duruma nasıl geldi?

Benim düşüncem şu yönde. 1. sezon çok hızlı ve akıcı geçti, olayları birbiri ardına izledik, neler olacağını heyecanla bekledik, 1.sezonda bütün senaryoyu yedik bitirdik. Sanırım 2. sezona da yazacak pek fazla bir şey kalmadı. Dizi bana göre oldukça yavaş başladı. Bu da seyirciyi uzaklaştırdı ve reytinglerde gün geçtikçe dizi geriledi. Reytingler düştükçe kanalda Kara Para Aşk'tan vazgeçti. Eee maçlarda başlayınca 'Kara Para Aşk'ı pek de gözleri görmedi. Kanal bazen dizinin saatleriyle oynadı bazense hiç yayınlamadı.

Ama dizinin izleyenleri benimle aynı fikirde değil. Onlar dizinin sadece kanal yüzünden bu durumda olduğunu savunuyorlar. Kanalın maçlar yüzünden diziyi ikinci plana attığını ve önemsemediğini düşünüyorlar. Dizinin sürekli saatlerinin değiştirilmesinin izleyiciyi diziden soğuttuğunu savunuyorlar..

Peki bu kötü reytingler sonucu kanal diziyi yayından kaldırır mı?
Bence kaldırmaz. Böyle kör topal sezon sonuna kadar, devam eder sezon sonu final yapar bitirirler...

Bunlarda ilginizi çekebilir: