"Karadayı" bu sezon bitecek!

5. Ayaklı Gazete Tv Yıldızları ödül geccesi dün akşam Le Meridien Hotel'de yapıldı. Ödül töreni adeta ünlü akınına uğradı. Karadayı ve Medcezir dizisinin tüm kadroları gecceye katıldı. Senaristinden yönetmenine kadar herkes oradaydı.

Özel Haber

İşte gecceden gözüme takılanlar:

Medcezir dizisinin oyuncularından Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Defne Kayalar ve Metin Akgüder törene birlikte katılıdı. Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy ayrı ayrı ve yalnız geldi. Barış Falay ise eşi Esra Ronabar ile geldi..

Çağatay Ulusoy'a basın mensupları soru sormak istedi ama Ulusoy konuşmayacağını söyleyerek direk içeri girdi.

Karadayı dizisinde ise tüm oyuncular tek tek geldi. Bu durum Rıza Kocaoğlu'na sorulduğunda "önceden konuşup anlaşmadık, bir planımız yok. O sebeple herkes kendi geldi" dedi.

Bergüzar Korel beyaz kıyafeti ile büyüledi. Geccenin en şıkı şüphesiz oydu. Basın mensuplarıyla kısa bir süre sohbet eden güzel oyuncu ödül aldıklarından dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.

"KARADAYI BU SEZON BİTECEK"

Kenan İmirzalıoğlu ise gecceye son anda yetişti. Tören başlamadan çok kısa bir süre önce gelen İmirzalıoğlu yine de basın mensuplarını kırmadı, Çağatay Ulusoy'un aksine içeri girmeden önce basınla sohbet etti. İmirzalıoğlu'na bir çok dizi yayından kaldırılırken Karadayı'nın reytinglerinin yükseldiği hatırlatılınca "Bu dizilerin kaderi. Maalesef çok dizi kaldırıldı yayından. Demek ki biz doğru bir iş yapıyoruz ve izleniyoruz" dedi. Bunun üzerine İmirzalıoğlu'na "Karadayı bu reytinglerle devam ederse önümüzdeki sezonda yayında olacak mısınız, kaç sezon daha devam edecek dizi?" diye soruldu. Bu soru üzerine İmirzalıoğlu, "Bu sezon final yapacağız, diziyi bitiriyoruz" dedi. Bir gazeteci "Sürekli Kıvanç Tatlıtuğ ile kıyaslanıyorsunuz" diye hatırlatınca ünlü oyuncu "Siz kıyaslıyorsunuz, siz yazıyorsunuz. Bizim aramızda bir sorun yok" dedi.

"PARA VAR AMA HUZUR YOK"

Erkan Petekkaya gecceye eşi Didem Petekkaya ile geldi. Ünlü çifte basın mensupları çok yoğun ilgi gösterdi. Petekkaya da bu ilgiye cevap verdi ve basınla uzun uzun sohbet etti, herkesle tek tek konuştu. Erkan Petekkaya'yı çok eğlenceli bulan basın mensupları "Nurgül Yeşilçay da sizin gibi çok eğlencelidir. Set nasıl geçiyor?" diye sordu. Erkan Petekkaya da "Evet Nurgül çok eğlenceli biri sette çok eğleniyoruz. Ama bundan daha önemlisi Nurgül çok başarılı bir oyuncu. Ben onla oynamayı çok istiyordum. Bu dizide partnerim olduğu için çok mutluyum" dedi. Bir basın mensubu "Bu dizide de zengin bir iş adamını canlandırıyorsunuz. Hep zengin rolleri mi oynayacaksınız" diye espri yapınca Erkan Petekkaya altta kalmadı ve "Para var ama huzur yok" diyerek espriyi patlattı.

"BEBEK ERKEK OLACAK"

Ece Erken gecceye eşi Serkan Uçar'la katıldı. Ece Erken'e bebeğin cinsiyetini sordulduğunda "henüz belli değil ama ben erkek olacağını hissediyorum" dedi.


GECCEDEN TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Bunlarda ilginizi çekebilir: