Kime niyet, kime kısmet!

Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol'un başrolünde yer aldığı "Siyah Beyaz Aşk" dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Kanal D'de yayınlanacak olan dizinin yapımcılığını da D Producitons üstlendi. Dizinin senaryosu ise Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon'a ait.

Özel Haber

Video yüklenemedi...
Aslında bu dizi geçtiğimiz yıl "Siyah Beyaz" adıyla Star TV ekranlarında yayınlanacaktı. Ay Yapım'ın yapımcılığında çekilecek olan dizinin başrollerini ise Tuba Büyüküstün ile Kıvanç Tatlıtuğ üstlenecekti. Fakat senaryo beğenilmediği için dizi rafa kalktı. Ay Yapım o dönem bu durumu yaptığı şu bilgilendirme ile açıklamıştı:

"Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazdığı, ekim ayında ekrana gelmesi planlanan “Siyah Beyaz” isimli projenin yazım çalışmaları, yazarların isteği üzerine halen sürmektedir. Siyah Beyaz projemiz Ay Yapım bünyesinde sezon ortasında çekime hazır hale gelecektir.

Ortaya çıkan takvim farklılığı nedeniyle, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün, Ay Yapım’ın “Cesur ve Güzel” adlı yeni bir projesi ile ekim ayında, Star TV ekranlarında olacaklardır. "

***

Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol'un başrolünde yer alacağı "Siyah Beyaz Aşk" yeni sezonda yayına girecek. Star TV'de değil Kanal D'de yayınlanacak. Yapımı Ay Yapım'a değil D Producitons'a ait olacak. Anlayacağınız dizinin bir tek senaristleri aynı kalacak. Ne diyelim; kime niyet, kime kısmet!

Bunlarda ilginizi çekebilir: