Kocamın Ailesi'nin çöküşü!

Geçtiğimiz sezon Perşembe akşamları Kurtlar Vadisi Pusu ile reyting yarışına giren Kocamın Ailesi özellikle AB kategorisinde Kurtlar Vadisi'ni geçmeyi başarmış ve "Kurtlar Vadisi'ni zirveden indiren dizi" başlıklarıyla magazin haberlerine konu olmuştu.

Özel Haber

Dizi bu yıla da iddialı bir giriş yaptı ama bir farkla. Perşembe günleri İnadına Aşk dizisinin yaz aylarında iyi reyting aldığını gören Fox TV yönetimi çok güvendiği Kocamın Ailesi dizisini fazla reyting alamadığı Çarşamba gününe kaydırdı. Bu hamleyle hem Perşembe günü hem de Çarşamba günü reyting yarışında zirveye oynayacağını düşündü ama işler umduğu gibi olmadı. Geçen sezonun en çok reyting alan dizilerinden biri olan Kocamın Ailesi'ni Çarşamba günü kimsecikler izlemez oldu.

Diriliş Ertuğrul dizisi ile Poyraz Karayel'in yayınlandığı bugüne Burak Özçivit ile Neslihan Atagül'ün başrolünü paylaştığı Kara Sevda dizisi de dahil olunca reyting rekabeti kızıştı. Ve bu rekabetin kaybedeni ise maalesef Kocamın Ailesi oldu.

Kocamın Ailesi geçtiğimiz sezon 1. götürdüğü AB kategorisinde ilk 10'a giremedi.. Dizi TOTAL'de ise ilk 20'nin altında kaldı. Kocamın Ailesi, Diriliş Ertuğrul, Poyraz Karayel ve Kara Sevda dizilerinin özet bölümlerinin bile gerisinde kalarak büyük bir hezimete uğradı. Eğer Kocamın Ailesi'nın reytingleri bu şekilde devam ederse büyük ihtimalle sezonu bitiremeden veda edecektir..

Bunlarda ilginizi çekebilir: