KOLPAÇİNO BOMBA'NIN GALASINDA PATLAMAYAN BOMBALAR!

Özel Haber

Şafak Sezer'in yeni filmi "Kolpaçino Bomba"nın galası dün akşam Kanyon'da yapıldı. Filmde bombalar patladı o kısma geleceğim ama asıl bombalar filmden önce neredeyse patlıyordu.

magazin

Film başlamadan önce kokteyl salonuna ilk olarak Demet Akalın ve Önder Bekensir çifti geldi. Yeni barışan iki ünlü çift etrafını çeviren kameralara röportaj verdikten sonra çıkış kapısına yöneldiler. Tam onlar salondan çıkarken içeri Demet Akalın'ın mahkemelik olduğu ve davalarının hala sürdüğü eski kankası, yeni düşmanı Ece Erken girdi. Ece Erken'in peşinden ise Demet Akalın'ın yine küs olduğu başka bir isim Bengü salona geldi. Neredeyse yılın piştisi yaşanacaktı. Demet Akalın, hem Ece'yle hem de Bengü'yle yanyana gelecekti, bombalar patlayacaktı ama olmadı.

Demet Akalın ve Önder Bekensir'den ayrılan kamera ordusu bu sefer Ece Erken'e yöneldi. Ece Erken kameralarla boğuşurken ise içeri Ece Erken'in Davut Güloğlu'yla program yapmaya başlamasından ötürü tartıştığı ve küs olduğu Davut Güloğlu'nun eski sevgilisi (Şimdilerde adı Mehmet Ali Erbil'le anılıyor) Yeliz Şar girdi. Yeliz içeri girince Ece Erken'in tam tersi istikametine doğru yol aldı. Kameralar Ece Erken'in peşinden ayrılınca da Ece buhar oldu uçtu sanki salonda görebilene aşk olsun. Böylelikle ikinci bomba da fitili çekilmesine rağmen patlamadı..


Gelelim filme..

Son zamanlarda yapılan en güzel komedi filmlerinden biri olmuş. Şafak Sezer'i tebrik etmek lazım. En azından benim bulunduğum salonda kahkahalar eksik olmadı.. Nahide'de başlayan şamata, karakola oradan da hapishaneye kadar uzandı. Özellikle Serkan Şengül'ün sahneleri herkesi kırdı geçirdi. Serkan Şengül benim daha önceden tanıdığım biri değil. Ama müthiş bir oyunculuk çıkarmış. Bundan sonra daha dikkatli izleyeceğim onu.

Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş'ın "Apaçi" dansları da görülmeye değerdi.

Apaçi Dansı'nı izlemek için:
magazin

Şafak Sezer, fazla küfüre girmeden, işi abartmadan da güldürebilmiş. Biraz seksilik var ama o da minimum düzeydeydi. Ailenizle izleyebileceğiniz keyifli bir film olmuş. Ben kendi adıma çok eğlendim.. Tavsiye ederim...

Bunlarda ilginizi çekebilir: