KÜÇÜK SIRLAR'IN FİNALİNİ AÇIKLIYORUM!

Özel Haber

Çok sevilen bir o kadar da eleştirilen "Küçük Sırlar" dizisi 2 hafta sonra ekranlara veda edecek. Dizinin fanları internet sitelerine yaptıkları yorumlarla final bölümünün nasıl olacağını çoktan tartışmaya başladı bile. Ben de çok önemli bir kaynaktan dizinin final bölümü ile ilgili ciddi bir tüyo aldım. Kaynağım tüyoyu verdi ama "final bölümü için böyle bir şey düşünüldü fakat daha tam netleşmedi. Netleşince yine haber veririm" demeyi de ihmal etmedi.

Aslında ben de onun bu son sözünden sonra bekleyip, kesinleşince yazmayı düşündüm ama gazeteciliğin en önemli kurallarından "haber beklemez" ilkesini ihlal etmek istemedim. Zaten öyle olmasa da öğrendiklerimden sonra dayanamaz yazardım. Özellikle de Burak Özçivit'in dünkü açıklamasından sonra.

Dizinin Çet'i dün yaptığı açıklamada final bölümüyle ilgili tüyolar vermiş. "Küçük Sırlar, fanlarının da istediği gibi mutlu sonla ekranlara veda ediyor" demiş. Açıkçası benim öğrendiğim son bana pek de mutlu gelmedi. (Ki dediğim gibi kaynağım çok güvenilir. Öğrendiklerimin yalan olma ihtimali neredeyse sıfır).

Neyse benim öğrendiğim son ise şöyle;

Dizide üvey kardeş olan ve bu sebeple de ilişkilerini anne ve babasından gizleyen Ayşegül ve Çet bu kaosa daha fazla dayanamayacak ve ilişkilerini kaçarak özgürce yaşamayı tercih edecek. Ayşegül ve Çet'in kaçmasından sonra aile bir çöküntü yaşayacak ve dizinin son bölümünde ailenin bu dramına da yer verilecek..

Burak'ın söylediklerini benim duyduklarımla kıyaslayınca aslında mutlu son olup olmaması biraz nereden bakıldığına göre değişiyor gibi. Ayşegül ve Çet'in bütün tabuları yıkıp ilişkilerini özgürce yaşayacak olması mutlu son olabilir. Fakat olaya aileler yönünden bakarsak da pek mutlu bi son gibi durmuyor sanki..

Bunlarda ilginizi çekebilir: