"MALİ VE UCA'NIN ARASINDA KAVGA YOK, ŞAKALAŞIYORLAR!"

Özel Haber

Bugün gazetelerde Mehmet Ali Erbil'le Metin Uca'nın 'ped' polemiği başlığı altında tartışmaları yer alıyordu. Olayı bilmeyenler için kısaca bahsedeyim..


Her şey, Ece Erken'in sunduğu 'Rengarenk' programı için Metin Uca'nın evine gitmesiyle başlamış. Ünlü televizyoncunun evinde çekim yapan Erken banyoda ped bulmuş ve bunu da canlı yayında programa bağlanan Erbil'e söylemiş, ardından da sormuştu "Senin banyonda ped yok mu?" Mehmet Ali Erbil'in canlı yayında Ece Erken'e verdiği cevap ise bir polemiğin fitilini ateşleyecek türdendi: "Ben yarışmacıları evime almıyorum. Banyodaki o pedler Metin Uca'nın evine aldığı yarışmacılarındır."

Tabi Mehmet Ali Bey'in bu açıklamalarına Metin Uca cephesinden de cevap gecikmedi. Metin bey "Merak etmesin, ben bu gibi konularda onun kadar tecrübeli değilim. Ondan öğrenecek çok şey var" dedi.


Bu tartışmaların uzaması üzerine ne oluyor, ne bitiyor merak ettim ve Perim Özgeldi'yi aradım (Mehmet Ali Erbil'in basın danışmanı). Perim'e bugün okuduklarımı anlatınca güldü sadece. "Metin ve Mehmet Ali birbirlerini çok severler yine aralarında şakalaşıyorlar" dedi. Ne Mehmet Ali Erbil ne de Metin Uca birbirleri hakkında kötü niyetle konuşmazlar. Yine aralarında şaka yapmışlar büyütecek bir şey olduğunu sanmıyorum. Bu konunun da daha fazla uzamayacağını tahmin ediyorum. Mehmet Ali Erbil, Metin Uca'nın bu açıklamalarına daha cevap vermez diye tahmin ediyorum" dedi.

Yani basında bugün yer alan bu haberler aslında bir polemik ya da kavga değil sadece "Şaka"ymış...

Bunlarda ilginizi çekebilir: