MERVE BOLUĞUR ŞAŞIRTACAK!

Özel Haber

Küçük Sırlar dizisi bitti ama yankıları hala sürüyor. Özellikle internet ortamında fanlar hala diziyi konuşuyor. Küçük Sırlar bittikten sonra ne oldu, kim hangi dizide oynayacak öğrenmeye çalışıyorlar..

En merak edilen isimse sanırım dizinin Ayşegül'ü Merve Boluğur. Çünkü fanlar dizinin diğer oyuncularından bir şekilde haberdar oldular ama bir tek ondan haber alamadılar.

Örneğin dizide Çet'i canladıran Burak Özçivit, Muhteşem Yüzyıl'a geçti, sevenleri onu 'Bali Bey' olarak izlemeye devam edecekler.

Sinem Kobal biraz ara vereceğini açıkladı.

Dizinin Heves'i Dilara Öztunç bu sezon 'Gün Akşam Oldu' dizisinde rol alacak.

Ceyla'yı oynayan Gonca Vuslateri 'Yerden Yüksek'in kadrosuna katıldı.

Ali rolündeki Kadir Doğulu, "Pis7li" dizisinde Barampaşalı karakterini canlandıracak.

Dizinin Arzu'su İpek Karapınar'ı ise 'Zehirli Sarmaşık'ta izleyeceğiz.

Görüldüğü gibi herkesten haberdar olabilmişken, bir tek Merve Boluğur'dan ses çıkmadı, haber alınamadı. Adeta sessizliğe büründü Merve.

Dizinin en önemli oyuncularından biriyken bu kadar sessiz kalmasına ben de şaşırdım doğrusu ama şunu söylemek isterim ki aslında daha çok şaşıracakmışız. Çünkü Merve çok farklı bir rolle karşımıza çıkmak istiyormuş, bu suskunluğun sebebi de tamamen buymuş.

Kendisiyle telefonda görüştüğüm Merve Boluğur, şu an tatilde olduğunu biraz dinlenip, yenilenmek istediğini söyledi. "Ara mı vermek istedin?" diye sorduğumda ise, "Hayır ara vermek değil sadece gelen tekliflere ısınamadım" dedi. "Nasıl bir rolde oynamak istiyorsun" diye sordum "Bir çok teklif geliyor aslında, görüşmelerim de devam ediyor ama şimdiye kadar gelenler benim içime sinmedi. Hani karşına çıkar çok istersin ya bu rol benim dersin. İşte öyle bir rolde oynamak istiyorum, farklı bir şey olsun istiyorum, kısacası izleyenlerimi biraz şaşırtmak istiyorum" dedi.

Aslına bakarsanız ben de Merve Boluğur'u farklı rollerde izlemek isterim. Çünkü çok güzel ve gelecek vaadeden bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Umarım onu en yakın zamanda tekrar ekranlarda görebiliriz. Yolu açık olsun...

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: