Murat Boz'dan hayranlarına mesaj var!

Ayşe Özyılmazel dün gecce Etiler Limonata'da 'Nefis' bir parti verdi. Gazetecilerin alınmadığı partiye Özyılmazel'in yakın dostları katıldı. Mekana girdiğimde gözüme çarpan ilk isim Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen oldu. Sinan Özedincik, Hepsi Grubu'nun üyelerinden Yasemin, Oben Budak ve Murat Boz da partiye gelenler arasındaydı. Özge Ulusoy sevgilisi Hakan Baş ile gecceye katılırken Ceylan Çapa mekana 'Malkoçoğlu'suz geldi.

Özel Haber


Partide çok kısa kalan Murat Boz'la benim de kısa bir görüşme yapma fırsatım oldu. Her şeyin çok olumlu ve iyi gittiğini söyleyen yakışıklı şarkıcı TV8'de yayınlanacak bir dizide rol alacağını ve oyunculuğa adım atacağını anlattı. Ayrıca hayranları için bir sevindirici bir de üzücü bir haber verdi. Hiç bir konser teklifini kabul etmediğini ve şu aralar konser vermeyi düşünmediğini söyleyen Murat Boz, yeni bir albüm hazırlığında olduğunu ve bunun heyecanını yaşadığını söyledi. Yeni albüm için Ozan Çolakoğlu'yla çalıştıklarını anlatan yakışıklı şarkıcı yakında bomba gibi bir albümle sevenlerinin karşısında olacağını müjdeledi.


SİNEM KOBAL, ARDA TURAN SORULARINA YİNE CEVAP VERMEDİ!

Ben partiden ayrıldığım sırada Sinem Kobal'ı da peşindeki gazeteci ordusuyla birlikte Nusret'ten çıkarken gördüm. Sonrasında konuştuğum gazeteci arkadaşlarım Sinem Kobal'ın Arda Turan ile ilgili sorulara sadece güldüğünü ve tek kelime etmediğini söyledi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: