Nedir bu Ebru Şahin hayranlığı?

Son günlerde nereye gitsem herkes Ebru Şahin'i konuşuyor, oyuncuyla ilgili çeşitli sorular soruyor. "Hercai'yi izliyor musun?"la başlayan soruların ardı arkası kesilmiyor. "Nedir bu Ebru Şahin hayranlığı, ne oldu birden?" demekten insan kendini alamıyor.

Özel HaberAslında Ebru Şahin uzun bir zamandır ekranda ama nedense son dönemde büyük bir patlama yaşadı. 'Hercai'de rol alan güzel oyuncu, Akın Akınözü ile iyi bir uyum yakaladı ve hem dizi hem de oyuncuların performansı beğeni topladı.

Aslında bakınca Ebru Şahin bugüne kadar pek çok reyting rekoru kıran dizilerde rol aldı. Savaşçı, İstanbullu Gelin ve Yasak Elma bunlardan sadece bir kaçı. Peki neden bu dizilerde patlama yaşamadı ve adını bu kadar duyuramadı? Çünkü bu dizilerde hep yan rollerde boy gösterdi ve hep başrolün arkasında kaldı.

Fakat Mia Yapım oyuncuya güvendi ve Ebru Şahin'e başrolü verdi. Şahin de bu güveni boşa çıkarmadı ve canlandırdığı 'Reyyan' karakterini hakkıyla oynadı. Bu sayede hem dizi patladı, hem de oyuncu parladı. Aynı durum 'Hercai'nin diğer başrolü Akın Akınözü için de konuşulabilir.

Bu sebeple Mia Yapımı gençlere güvendiği için kutluyor, Ebru Şahin ve Akın Akınözü'ye de kariyerlerinde başarılar diliyorum.

Bunlarda ilginizi çekebilir: