O FOTOĞRAFTAKİ SİNEM KOBAL DEĞİLMİŞ!

Özel Haber

Bugün basında Arda Turan'ın basınla tartıştığı yönünde bir haber yer almıştı. Habere göre sevgilisi Sinem Kobal'ın bikinili fotoğrafının çekilmesini istemeyen Arda Turan, isyan etmiş ve basın mensuplarına uzaktan el kol hareketi yaparak, "çekmeyin kardeşim" diye seslenmişti. Sinem Kobal'ın avukatı konuyla ilgili bana bir mail göndermiş. Gelen maili aynen yayınlıyorum.


"Müvekkilim Sn. Sinem Kobal hakkında , ‘Arda’nın Bikini İsyanı’ başlığı altında içeriği doğru olmayan bir habere yer verilmiştir. Bu haberde, Sn. Kobal’ a ait olmayan bikinili bir kız fotoğrafı kullanılmış ve sanki bu fotoğraf Sn. Kobal’a aitmiş gibi bir algı yaratılmıştır. Fotoğrafta yer alan bikinili kız etrafta denize giren ve Sn. Kobal tarafından tanınmamakta olan biridir. Dolayısıyla söz konusu olay tamamen gerçek dışı olup, Sn. Kobal’ ın bu şekilde hiçbir gerçekliği olmayan haberler ile gündeme getirilmemesini temenni ederiz"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: