ÖZGE AKBULUT'U İSYAN ETTİREN FOTOĞRAF!

Kenan İmirzaloğlu'nun sevgilisi olarak adını duyuran Özge Akbulut aradı bugün beni. Hakkında çıkan bir habere oldukça sinirlenerek, "Bu kadarı da olmaz artık" dedi.

Özel Haber


Hakkında çıkan o haberde şöyle yazılmış; "Kenan İmirzalıoğlu’yla yaşadığı aşkla gündeme gelen manken Özge Akbulut, ayrılık dedikodularının ardından Beyoğlu Asmalı Mescit’te bir erkek arkadaşıyla görüntülendi. Patlayan flaşlar karşısında şoke olan ve birbirlerinden uzaklaşan ikilinin bu hareketi, İmirzalıoğlu ve Akbulut’un ayrılık söylentilerini doğrular gibiydi."


İşte yukarıdaki resimle birlikte yayınlanan bu haber çok kızdırmış Özge'yi. Yanlarında hiç erkek olmadığını ve bir kız arkadaşıyla dışarı çıktığını söyleyen Özge o gecceyi şöyle anlattı:

"Bir kız arkadaşımla gecce dışarı çıktım. Mekandan ayrıldıktan sonra telefonla babamla konuşuyordum. Birden flaşlar patladı. Babama "yine çekiyorlar beni" dedim. O da "yeter artık" dedi. Sonrasında yine bir erkekle yazmışlar. O fotoğrafta erkek nerede?

Bu şekilde beni sürekli birileriyle yazıyorlar ve bu haberler kalıyor. Benim ailem bu tarz haberleri normal karşılayacak bir aile değil. Bu şekilde onlar da zarar görüyor. Eğer bu şekilde giderse İzmir'e dönmek zorunda kalacağım."

Bunlarda ilginizi çekebilir: